Home / Polisevleri / Yozgat Polisevi
Yozgat Polis Evi
Yozgat Polis Evi

Yozgat Polisevi

Yozgat Polis Evi

     Yozgat polis evi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Polis mensupları, aileleri ve Yozgat şehrine gelen misafirler için konaklama hizmeti sunulmaktadır. Konforlu odaları, oyun salonları, yemek hizmetleri ve güler yüzlü çalışanları ile polis evi misafirleri en güzel şekilde ağırlanmaktadır. Nezih ve ferah bir ortam sayesinde beş yıldızlı bir oteli aratmamaktadır. Diğer konaklama tesisleri ile kıyaslanamayacak imkânları bulunmaktadır. Polis evinin iç ve dış yapısı yeniden dizayn edilmiş olup kaliteli bir ortam sağlamak amaçlanmıştır. Yozgat Polis evi 12 oda ve 22 yataktan oluşmaktadır. Polis evinde konaklamak isteyen misafirlerin daha önceden rezervasyon yaptırmaları tavsiye edilir. Aşağıda verilen telefon numaralarımızdan yahut adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Adnan Menderes Bulvarı No : 250 Esentepe Mevki Bahçeşehir Mahallesi İlçe : Merkez
  • Telefon : +90 354 212 91 40 Dahili : 6275
  • Cep Telefonu : +90 505 318 66 17

Yozgat polis evinin konuklarına uyguladığı ücretlendirme ise aşağıda belirtildiği gibidir…

Yozgat Polis Evi Fiyatları ( 2016 Yılı )

 

YATAK KAPASİTESİ

 

TEŞKİLAT MENSUBU

 

KAMU PERSONELİ

 

ONAYLI MİSAFİR

 

YABANCI KONUK

 

Duble (suit)

 

47,00 TL

 

57,00 TL

 

94,00 TL

 

94,00 TL

 

Duble (çift kişilik)

 

44,00 TL

 

54,00 TL

 

88,00 TL

 

88,00 TL

3 Yataklı (tek yatak fiyatı)  

22,00 TL

 

27,00 TL

 

44,00 TL

 

44,00 TL

2 Yataklı (tek yatak fiyatı)  

22,00 TL

 

27,00 TL

 

44,00 TL

 

44,00 TL

 

Yozgat polis evi tesislerinin her odasında balkon bulunmaktadır. Ayrıca polis evinde konaklayan misafirler odalarında dolap, televizyon, 24 saat sıcak su, klima, internet ve mini bar hizmetlerinden de yararlanabilmektedirler. Odalar aile ile birlikte kalmak için de uygundur. Yozgat polis evinin ve çalışanlarının amacı misafirlere kendi evindeki rahatlığı aratmamaktır. Misafirlerin memnuniyetini birinci planda tutmaktadırlar.

 Yozgat Polis Evi Restoranı   

Yozgat polis evi restoranında kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetleri verilmektedir. Yemekler polis evi mutfağında özel aşçılar tarafından özenle ve titizlikle gayet sağlıklı bir ortamda hazırlanmaktadır. Ayrıca temizliğe çok büyük önem verilmektedir. Restoranda gayet leziz ve kaliteli yemekler hazırlanıp size sunulmak için hazır hale getirilir. Çalışanlar misafirlerin siparişini bekletmeden almaya özen göstermektedirler. Restoranda aydınlık ve hoş bir ortam yaratılmıştır. Polis evi misafirleri bu hizmetten de uygun fiyata yararlanabileceklerdir.

 Yozgat Polis Evi Düğün Salonu

     Polis evinde bulunan düğün salonu polis memurlarına ve ailelerine söz, nişan, düğün, kına gecesi, sünnet ve toplantı gibi organizasyonlar için güler yüzlü ve nazik çalışanları ile kaliteli bir hizmet vermektedir. Ayrıca misafirlerin mutlu ve huzur dolu bir gün geçirebilmesi için hizmet kalitesini son derece üst düzey bir hale getirmişlerdir. Yozgat polis evi, misafirlerini daha güzel bir ortamda ağırlayabilmek için düğün salonunu yeniden özenle dizayn ettirmiştir. Fiyatları şu şekildedir; hafta içi teşkilat mensuplarına 200,00 TL, onaylı misafirlere ise 400,00 TL’dir. Hafta sonu teşkilat mensuplarına 250,00 TL, onaylı misafirlere ise 500,00 TL’dir. Bu hizmetten siz de yararlanmak isterseniz iletişim bölümündeki numaralarımızdan ya da yüz yüze görüşerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yozgat Polis Evi Oyun Salonu

Yozgat polis evi tesislerinde bulunan oyun salonu, konukların daha güzel ve eğlenceli vakit geçirebilmeleri için düzenlenmiştir. Oyun salonumuz hem yetişkin hem de çocuklar için uygun olup güvenli ve tehlikeden uzak bir şekilde dekore edilmiştir.  Misafirler oyun salonunda oyun oynarken, dev ekran maç yayınları hizmetinden de ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

Bir yorum

  1. Oyun salonu ve dev ekran maç izleme olanaklarını sevmiştim ama artık maç yayınları da olmaz bu sene belki pandemiden. Düğün, nişan gibi organizasyonlar da keyifli geçti, personel ilgili menüler standart düzeydi biz gayet memnun kaldık Yozgat Polisevinde geçirdiğimiz zamandan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir