Home / Polisevleri / Van Polisevi
Van Polis Evi
Van Polis Evi

Van Polisevi

Van Polis evi

Van 2 Nisan Polis evimiz 2011 yılından beri teşkilat mensuplarımıza ve yakınlarına, diğer kamu görevlilerimize, hizmet vermektedir. Her geçen gün çağı yakalama adına teknolojik gelişmeleri çalışma sistemimize adapte ettik ve konuklarımızdan bugüne kadar almış olduğumuz olumlu geri dönüşler, daha iyiye ulaşmamız için durmadan çalışmamızda itici güç olmuştur.

Van Polis evi kapasitesi

Polis evimizde 5 adet çift kişilik süit odamız, 3 adet aile odası, 2 adet iki kişilik ara süit, 5 adet tek yataklı oda, 2 adet çift kişilik oda, 21 adet 3 kişilik olmak üzere toplamda 38 oda ve 90 yatak kapasitesinde sahiptir.

Van Polis evi konaklama ücretleri

                 Oda fiyatlarımız, teşkilat mensubu ve kamu görevlisi olup olmamanıza göre ve odaların özelliklerine göre belirlenmekte olup, belirlenen fiyatlarda pazarlık vs yapılamamaktadır.

Tek kişilik odalar : Teşkilat mensuplarımıza 23 TL, Kamu görevlisi misafirlerimize 29 TL ,Onaylı misafirlere ise 45 TL’dir

2 kişilik odalar: Teşkilat mensuplarımıza 45 TL, Kamu görevlisi misafirlerimize 58  TL ,Onaylı misafirlere ise 90 TL’dir

Süit odalar ( Çift yataklı) : Teşkilat mensuplarımıza 70 TL, Kamu görevlisi misafirlerimize 85 TL, Onaylı misafirlere ise 140 TL’dir

Aile odaları: ( Çift kişilik 1 yatak ve tek kişilik 1 yatak) Teşkilat mensuplarımıza 55 TL, Kamu görevlisi misafirlerimize 69 TL, Onaylı misafirlere ise 100 TL’dir          . Teşkilat yönetim birimlerince 20 kişiden fazla olarak düzenlenen seminer ve konferans gibi eğitsel faaliyet düzenlemek istemesi durumunda, tam pansiyon 60, yarım pansiyon 45, sadece kahvaltı içeren organizasyonlar için ise 25 TL olarak uygulanacaktır.

Fiyatlandırma konusunda değişiklikler olabilmektedir. Bu nedenle değişiklik durumunda sitemizde belirtilen fiyatlar geçerli sayılmaz. Mağduriyet yaşamamanız için güncel fiyatları, telefonla arayarak teyit edebilirsiniz.

 Van Polis evi Restoran

Restoran bölümümüz, her gün açık büfe kahvaltı, tabldot öğle yemeği ve alakart akşam yemeği hizmetimiz verilmektedir. Yemeklerimiz en taze ve lezzetli sebzelerin seçimi ile yapılmakta ve günlük kalori kontrolü yapılmaktadır. Yemek yapılan alanların temiz olması için azami hassasiyet gösterilmektedir.

 Van Polis evi lokal

                Konuklarımızın hoşça zaman geçirebilmeleri için 100 kişiye kadar yararlanılabilen lokalimizde, takımınıza ait maçları anlık olarak izleyebileceksiniz.  İsterseniz bireysel olarak, isterseniz aileniz veya arkadaşlarınız ile zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamayacaksınız. Bu esnada dilerseniz soğuk ve sıcak içeceklerimizi deneyebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Sosyal tesisimizde spor yapma imkânınız bulunmaktadır. Bunun için özel olarak tasarlanmış spor salonumuz, organizasyonlarınızı en iyi şekilde yerine getirebilmeniz için 2 adet konferans salonumuz bulunmaktadır. Bayan ve erkek konuklarımız için ayrı ayrı kuaför salonlarımız, elbiselerinizin her türlü tadilatı ve ütüleme işlemleri için terzi hizmetimiz ve çeşit çeşit pastaları taze ve lezzetli bir şekilde alabilmeniz için pastanemiz sizlerin hizmetindedir.

Van Polis evi açık adres ve iletişim

Vali Mithat Bey Mahallesi,, Valimithatbey, Merkez, Van adresinde faaliyet gösteren Polis Evi tesisimizi 0 432 214 49 00 ve 0 505 318 65 25 numaralı hatlarımızdan arayabilir, her türlü rezervasyon işlemleri ve bilgi almak istediğiniz tüm konularda yardım talep edebilirsiniz  . Yaşanan yoğunluk nedeni ile mağdur olmamanız için hizmetlerimizden yararlanmadan önce rezervasyon yaptırmanızı, iptal etmek istediğiniz rezervasyonlarınız için ise en geç 24 saat içerisinde iletişim numaralarından bizi arayarak bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Emniyet Müdürlüğümüzün Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Van Polis evimizde sizleri ağırlamaktan büyük onur ve keyif duyacağız.

 


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

Bir yorum

  1. İlk defa polis evinde kaldık ve çok memnun kaldık. Personel ilgili ve güler yüzlüydü. Yemekler ekonomik ve lezzetliydi. Odalar temiz ve standart oda konseptindeydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir