Home / Polisevleri / Siirt Polisevi
Siirt Polis Evi
Siirt Polis Evi

Siirt Polisevi

SİİRT POLİS EVİ

Güneydoğu Anadolu Bölgemizde yer alan Siirt ili, konumu itibari ile birçok emniyet çalışanını misafir etmektedir. Gerek Siirt ilinde yaşayan, gerekse şehir dışından görev nedeniyle şehre gelen emniyet çalışanları için kurulan Siirt Polis Evi; konaklama, restoran ve lokal hizmetleri vermektedir. Siirt ilinde sosyal alanların azlığı nedeniyle Siirt Polis Evi, işletmeden faydalanan misafirleri için sosyal alanlar yaratılarak, keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlamıştır.

 

Telefon:  +90 484 224 70 83 Dahili: 67 60

Adres: B.Evler Mah. Kurtalan Cad. Kınay Petrol karşısı SİİRT

 

Siirt Polis Evi Konaklama

4 katlı bir binada hizmet veren Siirt Polis Evinde, konaklama için 41 oda ve 80 yatak kapasitesi bulunmaktadır. 28 adet standart odası bulunan otelde, 19 oda da iki yatak, 9 oda da ise üç yatak bulunmaktadır. Otelde ayrıca 8 tane aile odası ve ikisi büyük olmak üzere 5 tane suit oda bulunmaktadır. Fiyat olarak oldukça uygun olan otelde, misafirlerin rahatı için her detay düşünülmüştür. Odalara 24 saat sıcak su verilmekte, her odada klima, televizyon ve mini buzdolabı bulunmaktadır. İnternet bağlantısı da kesintisiz olarak sağlanmaktadır.

 

 

ODA VE YATAK SINIFLARI

 

EMNİYET MENSUBU

 

 

KAMU PERSONELİ

 

 

ONAYLI MİSAFİR ÜCRETİ

2 veya daha fazla yataklı odada tek yatak 24,00 TL 30,00 TL 48,00 TL
Aile Odası 60,00 TL 75,00 TL 120,00 TL
Suit Oda 72,00 TL 90,00 TL 144,00 TL
Ek Yatak 11,50 TL 14,50 TL 22,50 TL

 

Siirt Polis Evi  güncel fiyat bilgisi için Telefon: +90 484 224 70 83 Dahili: 67 60 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

Siirt Polis Evi Restoran

Siirt Polis Evi Restoran kısmında, konuklar için sabah, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Birbirinden lezzetli yemeklerin sunulduğu restoranda; sabah kahvaltısı 07.30-09.30 arasında sunulmaktadır. Siirt’e özgü kahvaltılık lezzetlerin sunulduğu sabah kahvaltısı, hafta sonları açık büfe şeklinde verilmektedir.  Öğle yemeği saati 12.00 ‘de başlayıp 13.30’a kadar sürmektedir. Sulu yemeklerin ağırlıklı olduğu öğle menüsünde, daha çok ev yemekleri ile misafirlere doyurucu lezzetler sunulmaktadır. Akşam yemekleri ise akşam 18.00- 21.00 arasında sulu yemek, mevsimine göre değişen balık çeşitleri, pide ve ızgara çeşitleriyle zengin bir menü içermektedir.

 Siirt Polis Evi Lokali

Siirt Polis Evi Lokali özellikle Siirt’te sosyal ortam bulamayan emniyet mensupları tarafından tercih edilmektedir. Sıcak soğuk meze çeşitleri, içecek hizmetleri sunan lokalde, özellikle emniyet mensupları aileleriyle hoşça vakit geçirebilmekte, günün yorgunluğunu bir nebze de olsa atabilmektedir.

Siirt Polis Evi Kuaför

Siirt Polis Evi bünyesinde bulunan erkek kuaförü, Pazar günleri hariç konuklarına hizmet vermektedir.

Siirt Polis Evi Çay Bahçesi

Açık havada keyifli vakit geçirmeleri için konuklara sunulan çay bahçesi, Siirt Polis Evi bahçesinde bulunup, oldukça geniş kapasiteye sahiptir.

Siirt Polis Evi Kafeterya

Siirt Polis Evi içerisinde artan ihtiyaçlar düşünülerek kafeterya hizmeti de verilmeye başlanmıştır.

Siirt Polis Evi Çocuk Parkı

Sosyal tesiste, emniyet çalışanların çocukları için kurulmuş çocuk oyun parkı da bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında aileleriyle polis evine gelen çalışanlar için park çocukların vakit geçirmelerine ve oyalanmalarına olanak sağlar.

Siirt’in en önemli sosyal tesislerinden biri olan Siirt Polis Evi her geçen gün artan ihtiyaç düşünülerek, sürekli yenilenmekte ve hizmetlerine yenilerini eklemektedir. Siirt Emniyet Müdürlüğünün yoğun çalışmaları ile devam eden projeler kapsamında, Siirt Polis Evi’nin restoran ve çay bahçesi kısımlarında genişletmeler yapılmakta olup, konukların memnuniyeti için uğraşılmaktadır.

 

 


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Siirt Polis Evi son derece nezih ve temiz bir yer. Aile ile güvenli bir şekilde konaklamak isteyenler için ilk tercih olabilir. Öğretmenevinden daha güzel buldum ben şahsen. Günlük değişen yemeklerde harikaydı. Bir Polisevinde bu kadar güzel yemek yediğimi hatırlamıyorum. Geçen sene gitmiştim ama şu pandemi süreci geçsin tekrar gitmeyi planladığım bir şehir ve konaklama da yine Siirt Polisevini tercih edeceğim, emeği geçenlere teşekkürler.

  2. Lokantalarda bile bulamayacağınız mükemmel lezzetli yemekleri var. Siirt ilinde konaklamada ilk tercihim oluyor Siirt Polis Evi, emeği geçen çalışanlara bravo diyorum. Güler yüzlü insanlar, temizlik güzel, huzurlu bir konaklama için ideal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir