Home / Polisevleri / Samsun Polisevi
Samsun Polis Evi
Samsun Polis Evi

Samsun Polisevi

Samsun Polis Evi

Karadeniz’in incilerinden biri olan Samsun, konuklarını ağırlamak için geniş bir alanda polis evi inşa ettirmiştir. Samsun’da konaklamak isteyen teşkilat mensupları ve kamu personelleri için denize nazır olan bu mekandan konuklar son derece memnun kalacaklardır.

Adres: 19 Mayıs Parkı yanı İlkadım/SAMSUN

Tel no: 0362 230 89 00

Samsun Polis Evi Fiyatları

Tek kişilik, aile odası ve suit odası seçenekleriyle hizmet veren Samsun Polis Evi güleryüzlü personelleriyle konuklarını karşılamaktadır. Konaklama fiyatları da Karadeniz’in incisine göre uygun olup, müşterilerin bütçesini düşünerek belirlenmiştir.

Teşkilat mensupları için tek kişilik oda 24 tl, aile odası 60 tl, suit oda 72 tl’dir.

Kamu personeli için tek kişilik oda 30 tl, aile odası 75 tl, suit oda 90 tl’dir.

Onaylı misafir tek kişilik oda 48 tl, aile odası 120 tl, suit oda 144 tl’dir.

Odalarda mini bar, televizyon, wi-fi, sıcak su gibi hizmetler 24 saat müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Samsun Polis Evi Restoran

200 kişi kapasiteli olan restoran sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 öğün yemek çıkmaktadır. Sabah kahvaltısı açık büfe olup saat 11.00’e kadar sürmektedir. Karadeniz yöresine özgü kuymak, pide gibi lezzetlerin yanında birçok kahvaltı çeşidi de bulunmaktadır. Öğle yemeği ve akşam yemeğinde her ay farklı yemek menüleri planlanıp konukların hizmetine sunulmaktadır. Yemekte orman kebabı, tavuk döner, soslu köfte, tavuk çökertme, azeri kebap gibi birçok yemek çeşidi farklı menüler şeklinde olmaktadır. Yemekler konaklama ücreti dışında ek ücrete tabidir.

Samsun Polis Evi Düğün Salonu

300 kişi kapasiteli ve deniz manzaralı olan düğün salonu, teşkilat mensubu ve yakınlarının, kamu personellerinin özel günlerinde profesyonel ekip ve personeliyle hizmet vermektedir. Bu salonda düğün, nişan, kına, toplantı gibi birçok etkinlik de yapılabilmektedir. Bu tarz etkinlikler eğer yiyecek ve içecekli olacaksa polis eviyle görüşülerek ücret karışılığında kuruyemiş, kuru pasta, içecek gibi ekstra istekler konuklara sunulacaktır.

Samsun Polis Evi Spor Salonu

Vücut geliştirmek, formda kalmak, sıkılaşmak isteyen kişilerin tercih ettiği mekanlardan birisi de polis evinin spor salonudur. Sadece konaklayanlar değil emniyet mensupları da bu hizmetten yararlanabilmektedir. Çeşitli aletler bulunan bu salonda, uzman hoca tarafından program yapılıp uygulanmaktadır.

Samsun Polis Evi Sauna

Konukların kendilerini iyi hissedecekleri diğer bir alan saunadır. Bayan ve erkekler için ayrı saatleri bulunan sauna, konuklar için vazgeçilmez alanlardan birisidir. İsteyen kişiler belli ücret karşılığında bu imkandan faydalanabilirler.

Samsun Polis Evi Kuaför

Bay-bayan olmak üzere 2 ayrı kuaför salonu bulunmaktadır. Baylar için saç-sakal traşı, cilt bakımı hizmetleri bulunmaktadır. Bayanlar için saç kesimi, saç yıkama, perma, topuz, gelin başı, cilt bakımı, saç boyama gibi işlemler yine ücret karşılığı yapılmaktadır. Saat 18.00’e kadar hizmet verilmektedir.

Samsun Polis Evi Fırın

Özellikle yemeğe gelen müşterilerin en çok önerdiği yiyeceklerden birisi pidedir. Eli lezzetli usta tarafından hazırlanan pide hamurları ve harçlar sayesinde restorana gelen misafirler lezzetli pideler yemekte ve övmektedir. Polis evinin restoran bölümünde yer alan fırında çeşitli yemekler de yapılmaktadır.

Samsun Polis Evi Terzi

Konuklara sökük dikimi, fermuar dikimi, paça katlama gibi hizmetlerde bulunan terzi saat 17.00’a kadar hizmet vermektedir. Sökük dikimi 3 tl, fermuar dikimi 5 tl, paça katlama 10 tl ücrete tabidir.

Samsun Polis Evi Hizmetleri

Düğün Salonu

Restoran

Spor Salonu

Kuaför

Fırın

Terzi

Canlı Müzik

Bilardo Salonu

Dinlenme Salonları


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Samsun şehir merkezinde konaklamak için en güzel yer. Emniyet mensubu yada kamu personeli olmalısınız kalmak için. 3 öğün yemek var ama kahvaltının ekstra olmasını sevmedim. Yinede uygun tabi başka yerlere göre konaklama ve yemek. Merkezi yer olduğundan dışarda da yiyebilirsiniz ama manzaralı restaurantta ızgara çeşitlerini denemenizi öneririm.

  2. Kahvaltı çeşitleri pek yeterli gelmedi benim gözüme ve banyo kısmı biraz daha temiz olabilirdi. Onun dışında Samsun’da kalacaklar için harika bir yer. Personelden de memnun kaldım emeklerine sağlık güzel işleyen bir tesis Samsun Polisevi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir