Home / Polisevleri / Ordu Polisevi

Ordu Polisevi

Ordu Polis Evi

Ordu’nun merkezinde bulunan polis evi, konaklamak isteyenler için ulaşımı rahat bir bölgededir. Ordu-Giresun yolu üzerinde olan polis evi denize de 500 metre uzaklıktadır. Konaklayan kişiler denize girmek isterlerse plaja giderek yazın keyfini çıkarabilirler.

Adres: Akyazı mh. Atatürk Bulvarı No: 21 Merkez/ORDU

Tel no: 0452 233 67 71

Güncel fiyat bilgisi için 0452 233 67 71 numaralı telefonu arayınız.

Ordu Polis Evi Fiyatları

Teşkilat mensubu, kamu personeli, onaylı misafir ve yabancı konukların ağırlandığı Ordu Polis Evi konaklama ücreti bakımından da uygundur. Tek kişilik, çift kişilik ve suit oda seçenekleri bulunmaktadır.

Teşkilat mensupları için tek kişilik oda 30 tl, çift kişilik 40 tl, suit oda 60 tl’dir.

Kamu personeli tek kişilik 40 tl, çift kişilik 50 tl, suit oda 80 tl’dir.

Onaylı misafirler için tek kişilik oda 60 tl, çift kişilik oda 80 tl, suit oda 120 tl’dir.

Yabancı konuklar için tek kişilik oda 35 euro, çift kişilik oda 40 euro, suit oda 60 euro’dur.

Odalarda televiyon, wi-fi, mini bar, sıcak su gibi hizmetler bulunmaktadır. Polis evinde 26 oda ve 56 yatak bulunmaktadır.

Ordu Polis Evi Restoran

100 kişi kapasiteli olan restoranda sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 öğün yemek çıkmaktadır. Kahvaltı saat 08.-10.00 arası, öğle yemeği 12.30-14.00, akşam yemeği 17.30-22.30 saatlerinde hizmete sunulmaktadır. Konuklar ve diğer teşkilat mensupları için bu yemekler belli bir ücrete tabidir. Talebe göre bu restoranda nişan, kına, düğün, toplantı gibi organizasyonlar yapılabilmektedir. Kira bedeli 500-1000 tl arasında değişmektedir.

Ordu Polis Evi Dinlenme Salonları

Günün yorgunluğunu atmak ve sakin, huzurlu bir ortamda vakit geçirmek isteyenler için 3 adet dinlenme salonu bulunmaktadır. Bunlar, Polisevi Şube Müdürlüğü’ndeki protokol salonu, amirler salonu ve memurlar lokali’dir. Bu salonlar 23.00’e kadar hizmet vermektedir. Dinlenme salonlarında oyun ve televizyon olup, soğuk-sıcak içecek servisi yapılmaktadır.

Ordu Polis Evi Kuaför

Bay konuklara ve teşkilat mensuplarına özel olan kuaför 17.30’a kadar hizmet vermektedir. Saç-sakal traşı, cilt bakımı gibi çeşitli işlemler ücret karşılığı yapılmaktadır. Perşembe ve pazar günleri kuaför tatildir.

Ordu Polis Evi Terzi

Konuklara hızlı çözüm önerileri sunan ve profesyonel şekilde görevini yapan terzi bulunmaktadır. Kıyafet dikimi, sökük dikimi, fermuar dikimi, paça katlama, ütü gibi birçok işler yapmaktadır. Saat 17.30’a kadar hizmet vermekte olup cumartesi ve pazar günleri tatildir.

Ordu Polis Evi Spor Salonu

Teknik ekipman ve uzman hoca kadrosunun olduğu bu bölümde konukların ve emniyet teşkilatının kilo verme, sıkılaşma, vücut yapma gibi birçok etkinlikleri gerçekleştirilmektedir. Günlük kullanılabileceği gibi aylık üyelik yaptırılarak da kullanılabilmektedir.

Ordu Polis Evi Sauna

Özellikle bayan konukların en çok tercih ettiği yerlerden birisi saunadır. Sauna günün yorgunluğunu atmak ve dinlenmek için güzel bir rahatlama yöntemidir. Ordu Polis Evi de konuklarının rahatlığını düşünerek temiz bir sauna salonu açmıştır.

Ordu Polis Evi Atış Poligonu

Emniyet mensuplarının rahat bir alanda çalışabilmeleri ve körelmemeleri için polis evinin alt katında atış poligonu bulunmaktadır. Burada polisler çalışma amaçlı gelmektedir.

Ordu Polis Evi Otopark

Polis evine konaklayanlar için bahçe bölümünde 30 araçlık otopark mevcut olup, güvenlik sistemiyle araçlar takip edilmektedir. Emniyet mensupları da istedikleri takdirde araçlarını gün içinde ücret karşılığında park edebilirler.

Ordu Polis Evi Hizmetleri

Restoran

Dinlenme Salonları

Kuaför

Atış Poligonu

Otopark

Sauna

Spor Salonu Terzi


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Personeli kibar ve ilgili ama imkanlar çok kısıtlı. Oda geliş saatimizde hala temilenmemişti, aile ile birlikte kalmak için pek uygun bir yer değil maalesef. Umarım en kısa sürede yeni adres faaliyete geçer.

  2. Fiyat olarak uygun bir yer, 2020 yazında 120 TL gibi bir gecelik ücretle konaklama şansımız oldu. En çok sevdiğim yanı denize aşırı yakın oluşuydu. İnsanlar güleryüzlü olunca eşyaların eski olmasını çok önemsemedik güzel bir konaklama ve tatil oldu. Teşekkür ediyorum emek veren arkadaşlarımıza.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir