Home / Polisevleri / Malatya Polisevi
Malatya Polis Evi
Malatya Polis Evi

Malatya Polisevi

MALATYA POLİS EVİ

İlçe: Çallıöz

Telefon: +90 422 212 85 32

Cep Telefonu: +90 505 318 44 23

Adres: İnönü Caddesi Sıtmapınarı Mevkii No: 172 Merkez / MALATYA

 

Malatya Polis Evi Otel kısmı 55 oda ve 105 yatak kapasitesine sahip konforlu ve güvenli konaklama imkânı sunan bir ünitemizdir. Otel dâhilinde 5 adet suit oda, 5 adet tek yataklı oda, 30 adet çift kişilik (double) ve üç kişilik (triple) oda, 15 adet aile tipi “çok yataklı oda” mevcuttur. Otel bedeli mukabilinde, değerli teşkilat mensupları, kamu personeli, onaylı misafirler ve yabancı konukların istifadesine açıktır. Her odada 24 sıcak su, kablosuz internet, klima, merkezi ısıtma, televizyon, mini buzdolabı vardır.

 Zaman zaman Malatya’ya gelen değerli devlet büyüklerine hizmet veren tesisimiz kaliteli hizmet anlayışı ve aile ortamı vaat etmektedir. Bununla birlikte otelde kullanılan araç, gereç ve malzeme kalitesinden de taviz verilmemektedir.

 

Otelin 1. katında resepsiyon ve lavabolar, 2. katında brifing salonu, 3. katında eğitim salonu, 4. katında bilgisayar laboratuarı, 5. katında başka bir eğitim salonu, 6. katında ise müdürler lokali yer almaktadır.

 

Bilgisayar laboratuvarı  

 

Otelden yararlanan misafirlerimiz için dizayn edilmiş olup, günlük işleri ve internet ihtiyaçları için kullanılabilmektedir.

 

Eğitim salonları

 Tesisin 3 ve 5. katlarında bulunan 2 ayrı eğitim salonu da klimalı olup, gereğine uygun teşrif edilmiştir. Modern ve standart bir eğitim salonunun gerektirdiği bilgisayar, projeksiyon cihazı vb. elektronik teçhizat ile perde, yazı tahtası gibi diğer donanıma sahiptir.

 Müdürler lokali

 Emniyet teşkilatımızın değerli “rütbeli” personelinin dinlenerek hoşça vakit geçirmelerine yönelik olarak hizmet vermektedir.

 Çamaşırhane

 Bodrum katta bulunan çamaşırhanede modern çağa uygun yeni model sanayi tipi çamaşır makineleri bulunmakta ve teşkilat çalışanları ile kamu personeline yönelik hizmet vermektedir. Çamaşırlar yıkanıp kurutulmakta ve talep edildiği takdirde ütülenmektedir. Ayrıca küçük çapta onarımlar da yapılabilmektedir.

 

Kırklareli Polis Evi Hizmetleri

  • Otel / Konaklama hizmeti
  • Bilgisayar laboratuvarı
  • Eğitim salonları
  • Bilgisayar laboratuarı
  • Müdürler lokali
  • Çamaşırhane

 

Birçok medeniyete merkezlik etmiş ve tarihi zenginliklere sahip olmuş Malatya, Sultansuyu, Levent Vadisi ve Karakaya Barajı gibi doğa harikalarıyla bilinmektedir. Tarihi ve turistik zenginliklerinin yanı sıra “Kayısı Şehri” olma ününe sahip Malatya’ya hangi sebeple gelirseniz gelin güven ve konfor bakımından size ev ortamı hissedeceğiniz bir hizmet konsepti sunuyoruz. Teşkilat mensupları ve kamu görevlilerinin konaklama ihtiyacını karşılayan tesisimiz konum açısından merkezi bir lokasyonda olduğu için ulaşım sorunu bulunmamaktadır.

 

Malatya Polis Evi olarak teşkilat mensuplarının stresli ve yoğun bir çalışma temposu ile yaşamalarından ötürü, sağlıklı bir biçimde dinlenerek streslerini azaltabilmeleri için hizmetinizdeyiz.

 

Tesise ait 0 422 212 85 32 ve 0 505 318 44 23 no.lu hatlardan fiyatlar, rezervasyon vb. konularda ve tesis hakkında detaylı bilgi alınabilecek olup, sizleri ağırlamaktan onur duyarız.


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

Bir yorum

  1. Malatya Polisevi temiz ve uygun fiyatlı. Çalışanlarda alakalılar yeterince ben çok memnun kaldım. Etrafında park, avm ve çarşı var. Yemeği dışarda yiyebilirsiniz ve sadece konaklama için kullanabilirsiniz. Dışarıdaki lokantalar daha başarılı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir