Home / Polisevleri / Kütahya Polisevi
Kütahya Polis Evi
Kütahya Polis Evi

Kütahya Polisevi

KÜTAHYA POLİS EVİ

İlçe: Merkez

Telefon: +90 274 225 12 75

Cep Telefonu: +90 505 318 43 11

Adres: Eskişehir Yolu üzeri 2 km Fuar Girişi yanı KÜTAHYA

Kütahya Polis Evi Otel kısmı 16 oda ve 40 yatak kapasitesine sahiptir. Oda dağılımı, 2 adet suit oda, 4 adet iki kişilik (double) oda ve 10 adet üç kişilik (triple) şeklindedir. Teşkilat mensuplarına Kütahya’da bulundukları sürece ev konforu vaat eden otel kısmı uygun fiyatlarla konaklama ihtiyacını karşılamaktadır. Televizyon ve mini buzdolabı her odada mevcuttur. Dinlenme odasında 24 saat kablosuz internet hizmeti vardır. D-Smart yayını bulunup tesis genelindeki her TV’de hizmet vermektedir. Ayrıca suit odalarda jakuzi ve klima da bulunmaktadır. Otelden teşkilat mensupları dışında kamu çalışanları, onaylı misafirler ve yabancı konuklar da istifade edebilmektedir.

Kütahya Polis Evi Restoran

Konaklayan teşkilat mensuplarına ve dışarıdan gelen teşkilat çalışanları ile bu sayılanların yakınlarına sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği olarak yemek hizmeti verilmektedir. Tesiste 3 adet restoran mevcuttur.

Yazlık restoran bahçede yer alıp sadece Haziran ve Eylül aylarında yaz sezonunda hizmet vermektedir. Ana bina kapalı restoran ise kış ayları boyunca faaliyet göstermektedir. Üçüncü restoran ise “protokol” restoranı olarak faaliyette olup 30 kişilik bir kapasiteye sahiptir.

Restoran mutfağında pide ve lahmacun fırını bulunup hafta içi günlerde akşam yemeği servisinde, hafta sonu günleri ise bütün gün hizmet verilmektedir. Pide çeşitleri ve lahmacuna ek kiremit kebap çeşitleri de mevcuttur. En az diğer restoranların lezzetini vaat eden restoran, yarı yarıya daha hesaplı olduğu iddiasındadır.

Kütahya Polis Evi Çok Amaçlı Salon

Resmi törenlerde, düğün, nişan gibi özel günler için 300 kişilik çok amaçlı salon hizmet vermektedir. Bu kapsamda orkestra, personel desteği, video kamera, fotoğraf, süsleme ve temizlik vb. hizmetlerin yanı sıra güven ve konfor vaat edilmektedir. Teşkilat mensupları dışında kamu personeli ve onay verilen misafirler de çok amaçlı salondan yararlanabilmektedir. Çok amaçlı salonda yiyecek ve içecekler kiralayana ait olmaktadır.

Kütahya Polis Evi Erkek Kuaförü

Tecrübeli ve sertifika sahibi kuaförler tarafından erkek teşkilat mensuplarına yönelik saç kesme, yıkama ve sakal kesme gibi hizmetler sunulmaktadır. Erkek kuaförü teşkilat mensupları ve diğer kamu personeline hizmet verilmektedir.

Kütahya Polis Evi Sauna

Tesiste yer alan saunadan teşkilat mensupları ve kamu personeli de yararlanabilmektedir. Bu şekilde kalori yakılarak kan dolaşımı hızlandırılır. Kasları gevşeten sauna zararlı toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Kütahya Polis Evi Spor Salonu

Dinlenirken sağlıklı yaşamı bir kenara itmeyen teşkilat çalışanlarına hizmet veren bir spor salonu bulunmaktadır. Basketbol ve voleybol oynanacak ekipmanlar spor salonunda mevcuttur. Kondisyon salonunda ise gerekli yürüme bandı vb. spor aletleri bulunmaktadır.

Kütahya Polis Evi Çim Halı Saha

Futbol sever teşkilat mensupları ve kamu görevlilerine açık halı sahada keyifli bir futbol müsabakası yapılabilmektedir. Futbol oynamaya müsait bir çimi, etrafında tel korumalar ve kalelerinde fileler bulunacak şekilde hizmet vermektedir.

Kütahya Polis Evi Tenis Kortu

Tenis oynayarak stres atmak, ayrıca spor yaparak zinde kalmak isteyen teşkilat mensupları ve kamu görevlileri tenis kortundan faydalanabilmektedir. Kort dâhilinde tenis raketleri ve topları ile tenis filesi bulunmaktadır.

Kütahya Polis Evi Hizmetleri

  • Otel / konaklama hizmeti
  • Restoran
  • Çok amaçlı salon
  • Erkek kuaförü
  • Sauna
  • Spor salonu
  • Çim halı saha
  • Tenis kortu

Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Eski bir bina, manzarası yok, bahçesi bakımsız. Daha iyilerine layık bu ülkenin polisi, askeri. Aileleri ile rahatlamaya gidiyor insanlar tatile. Fiyatları keşke biraz arttırsalar da yatırım yapsalar diye geçirdim içimden. Ucuz hizmet olacak diye bu kadar da kötü olmasına gerek yok.

  2. Önceden rezervasyon yapma şansınız maalesef olmuyor, sakın güvenerek tatil planı yapmayın. Temizlik olarak beğendim diyemem. Klozet sallanıyordu bu tarz ufak tefek şeylerin çözülmesini bekliyor insan bir slikon çekmek çok zor olmamalı diye düşünüyorum. Bu gibi ufak aksiliklerin dışında kalınabilir bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir