Home / Polisevleri / Kırşehir Polisevi
Kırşehir Polis Evi
Kırşehir Polis Evi

Kırşehir Polisevi

KIRŞEHİR POLİS EVİ

İlçe: Merkez

Telefon: +90 386 213 28 30

Cep Telefonu: +90 505 318 40 30

Adres: Refik Saydam Cad. Belediye Yanı No: 4 KIRŞEHİR

 

Kırşehir Polis Evi Otel kısmı 7 oda ve 13 yatak kapasiteli bir tesis olarak Kırşehir’de bulundukları sürece teşkilat mensupları ve diğer kamu personeli ile yakınlarına hizmet verilmektedir. Tesiste kaliteli, güvenli, uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunulmaktadır. Otelde bulunan her odada kablosuz internet, 24 sıcak su, merkezi ısıtma, klima, televizyon ve mini buzdolabı vardır.

 Kırşehir Polis Evi Restoran

 Toplam 3 restoranın bulunduğu tesiste teşkilat mensupları ve diğer kamu personeli ile yakınlarının yemek ihtiyacını karşılamak üzere faaliyet göstermektedir. Restoranlarda lezzetin yanı sıra hijyen koşullarında yapılan yemekler sunulmaktadır.

Yazlık restoran tesisin bahçe kısmında yer almaktadır. Yılın Haziran ayından Eylül ayına kadar hizmet sunulmaktadır. Kapalı restoran ise kış boyu açık olup, gerektiği takdirde yazın da kullanılabilmektedir. Bununla birlikte yazlık restoran ve kapalı restoran birlikte düğün salonu olarak da kullanılabilme kapasitesine sahiptir.

Kışlık restoranda;

 

  • Sabah kahvaltısı 08.15 – 09.15 saatleri arası
  • Öğle yemeği 12.00 – 13.00 saatleri arası
  • Akşam yemeği (ızgara çeşitleri) her saat verilmektedir.

 

Yazlık restoranda ise kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri aynı saatlerde sunulmaktadır.

Kırşehir Polis Evi Düğün Salonu

Hesaplı olmakla birlikte temizlik ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla teşkilat mensupları düğünlerini Polis Evi tesisimiz dahilinde yapabilirler. Bunun için yaz sezonunda “pergule” kısmı, kış sezonunda ise restoran düğün salonu olarak hizmet vermektedir. Yukarıda belirtilen telefon numaralarından rezervasyon yapılmak suretiyle gerek düğün salonları için gerekse toplu yemek programları için tesis kullanılabilmektedir. Bahçe kısmı yaz sezonu süresince restoran ve oyun salonu olarak da hizmet vermektedir.

Kırşehir Polis Evi Erkek Kuaförü

Bay misafirlerimize yönelik her türlü saç, sakal kesim ve bakım hizmeti, konusunda deneyimli ve sertifikaya sahip kuaförler tarafından sunulmaktadır. Kuaförler kadar kullandıkları malzemeler de kaliteye sahip olan erkek kuaförü haftanın her günü 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kırşehir Polis Evi Oyun Salonu

 “Amirler Oyun Salonu” ve “Memurlar Oyun Salonu” olarak 2 adet oyun salonu mevcuttur. Oyun salonları her gün saat 23.00’e kadar hizmet vermektedir.

Kırşehir Polis Evi Hizmetleri

  • Otel / konaklama hizmeti
  • Restoran
  • Düğün salonu
  • Erkek kuaförü
  • Oyun salonu

“Bozkırın Tezenesi” Neşet Ertaş’a beşiklik etmiş güzel Kırşehir’e gelerek, ev ortamının güven ve konforunu yaşamak isteyen teşkilat mensupları ve kamu görevlilerine özel her türlü konaklama ihtiyacı donanımı Kırşehir Polis Evi tesisinde bulunmaktadır. Tesis konumu itibariyle ulaşım açısından bir sorun teşkil etmemektedir.

Kırşehir Polis Evi ailesi olarak emniyet teşkilatı mensuplarının stresli çalışma ortamından geldiğinin farkında olarak sağlıktan ödün vermeden dinlenmelerini sağlayan bir anlayış ile hizmetinizdeyiz.

Tesise ait 0 386 213 28 30 ve 0 505 318 40 30 no.lu hatlardan fiyatlar, rezervasyon vb. konularda ve tesis hakkında detaylı bilgi edinilebilir. Tesisimizde sizleri misafir etmekten dolayı mutluluk ve onur duyarız.


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

Bir yorum

  1. Odalar küçük ve asansör yok, eğer ailecek yada fazla valizle gelecekseniz sorun olabilir bu durum. Yemekler de idare eder diyebilirim. Bir gece kalır konaklar sabahına da çıkar giderim ben diyorsanız kalınabilir. Temizlik konusunda da maalesef hiç memnun kalmadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir