Home / Polisevleri / Kırklareli Polisevi
Kırklareli Polis Evi
Kırklareli Polis Evi

Kırklareli Polisevi

KIRKLARELİ POLİS EVİ

 İlçe: Merkez

Telefon: +90 288 214 29 54

Adres: Karakaş Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı No: 5 KIRKLARELİ

 

Kırklareli Polis Evi Otel kısmında 16 oda bulunmakta olup yatak sayısı 29’dur. Bu odaların 4 adedi çift kişilik (double) oda şeklindedir. Otel dahilinde her odada 24 sıcak su, klima, kablolu ve kablosuz internet, merkezi ısıtma, televizyon, mini buzdolabı ve fön makinesi ile elektrik kesintilerinde devreye görmek üzere jeneratör bulunmaktadır. Teşkilat mensupları ve kamu görevlilerine yönelik iyi bir dinlenme için ihtiyaç duyulan donanım ve konfor odalarda mevcuttur.

 Kırklareli Polis Evi Restoran

 Aynı anda 100 kişi kapasitesine sahip olan restorandaki mutfak kısmı 2013 yılında baştan sona yenilenmiş olup, lezzetli, temiz ve maksimum sağlığa uygunluk (hijyen) anlayışı ile misafir memnuniyeti hedefleyen standartlara kavuşturulmuştur.

 Restoranda sunulan yemekler, dışarıda üretilerek getirilen “catering” yemekler olmayıp, restoran mutfağında hazırlanmaktadır. Yemek yapıldığı sırada mevcut kapalı devre televizyon sistemi vasıtasıyla izleme şansı bulunmaktadır. Bu şekilde yemeklerin hangi şartlarda yapıldığı son derece şeffaf bir biçimde ortaya konulmaktadır. Restoranda hafta içi günlerde sunulan öğle yemeği “tabildot” servisi şeklindedir. Toplu yemek etkinliği için ihtiyaç duyulduğunda da kullanılabilmektedir.

 Kırklareli Polis Evi Bayan Kuaför

Konusunda uzman kuaförler tarafından tesisten yararlanan bayan misafirlere saç kesim ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Fiyat bakımından diğer bayan kuaförlere kıyasla fiyatları daha makul bir seviyededir. Hijyen ve müşteri memnuniyeti bayan kuaföründe ön plandadır.

Kırklareli Polis Evi Lokali ve Oyun Salonu

Projeksiyon cihazı ve plazma TV sayesinde 70 kişi kapasiteli salonda önemli spor müsabakaları ve sinema keyfi yaşanabilmektedir. Bunun yanı sıra hamburger, tost ve sıcak, soğuk içecek servisi sunulmaktadır.

Kırklareli Polis Evi Spor Salonu


TV ve ses sistemine de sahip olup, 2013 yılında tamamen yenileme geçirmiş olan spor salonu, bay ve bayan kullanıcılara yönelik olarak hizmet sunmaktadır. Teşkilat mensuplarına haftanın 6 günü açık olup sağlıklı bir yaşam için hayatından sporu eksik etmeyenlere yönelik kurulmuştur. Basketbol potaları ve voleybol filesi ile bu sporlara ait toplar mevcuttur.

 Kırklareli Polis Evi Hizmetleri

  • Otel / Konaklama hizmeti
  • Restoran
  • Bayan Kuaför
  • Lokal
  • Oyun Salonu
  • Spor Salonu

Dünyada sayılı bulunan “İğneada Longozu”, 180 milyon yıllık Dupnisa Mağarası ve tarihi Pınarhisar Kalesi’ne ev sahipliği yapan Kırklareli’ne gelip, aradığı ev ortamını yaşamak isteyenlere özel her türlü donanım Kırklareli Polisevi dâhilinde bulunmaktadır. Konum ve ulaşım bakımından merkezi bir lokasyonda kuruludur.

Kırklareli Polis Evi ailesi olarak emniyet teşkilatı çalışanlarımızın stresli ve yoğun tempoda bir çalışma ortamından geldiğinin farkındayız. Bu nedenle sağlık ve konfor dolu bir dinlenme vaadi ile hizmetinizdeyiz.

Tesise ait 0 288 214 29 54 no.lu telefon hattından fiyatlar, rezervasyon vb. konularda ve tesis hakkında detaylı bilgi edinilebilir. Kırklareli Polis Evi’ne bekler, sizleri ağırlayacak olmaktan dolayı mutluluk duyarız.


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Kırklareli polis evinde bayan kuaför olması çok hoşuma gitti. Fiyatı da gayet makuldü. Merkezde olduğu için şehri ve tarihi mekanları gezme şansımız oldu. Spor alanlarının da varoluşu çocuklarla beraber zaman geçirmemiz adına iyi oldu.

  2. Yemekleri ve hijyen tatmin edici. Araç ile gelecekseniz park sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Fiyatlar da Kırklareli de kalınabilecek en uygun fiyatlat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir