Anasayfa / Polis Evleri / Kilis Polis Evi

Kilis Polis Evi

kİLİS pOLİS EVİ

Kilis Polis Evi

Akdeniz ve Güneydoğu bölgeleri arasında kalan bu şehrin polis evi de yeni inşa edilmiştir. Konukların rahatlıkla ulaşım sağlayabileceği Kilis Polis Evi, güler yüzlü hizmet ve kalitesiyle memnuniyeti sağlamaktadır.

Adres: Ekrem Çetin mh. Yeşiltepe cd. No: 75 Merkez/Kilis

Tel no: 0348 814 14 24

Güncel fiyat bilgisi için 0348 814 14 24 numaralı telefonu arayınız.

Kilis Polis Evi Fiyatları

Tek kişilik, çift kişilik ve aile odası bulunan Kilis Polis Evi konuklarının rahatlığı için yeni binasında her türlü imkanı sağlamaktadır. Yeni bina son model malzemelerle tasarlanmıştır. Fiyat açısından da uygun olan polis evi emniyet mensupları, kamu personeli ve yabancı konukları ağırlamaktadır.

Emniyet mensupları için tek kişilik oda fiyatı 30 tl, çift kişilik oda 40tl, aile odası 70 tl’dir.

Kamu personelleri için tek kişilik oda 40 tl, çift kişilik oda 50tl, aile odası 80 tl’dir.

Yabancı konuklar için tek kişilik oda 50 tl, çift kişilik oda 60 tl, aile odası 90 tl’dir.

Odalarda mini bar, sıcak su, televizyon, çalışma masası, wi-fi gibi imkanlar da bulunmaktadır.

Kilis Polis Evi Restoran

150 kişi kapasiteli olan restoran konukların rahat edebilecekleri bir ortam hazırlamakta ve onlara en iyi hizmetleri vermektedir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği bu restoranda yenilmektedir. Restoranda çorba, ana yemek gibi seçeneklerin yanında yöresel yemekler de çıkmaktadır. Sabah kahvaltısı 8.00-12.00, öğle yemeği 13.00-17.00, akşam yemeği 18.00-22.00 saatleri arasındadır. Kahvaltıda konukların hizmetine neredeyse tüm kahvaltı çeşitleri sunulmaktadır. Öğle ve akşam yemeklerinde et yemeği, tavuk pirzola, sebzeli köfte, tas kebabı ve birçok çeşitli yemek, çorba ve mezeler çıkmaktadır. Yemekler ücrete tabi olup akşamları alakart şeklinde sunulmaktadır. Yemek listeleri aylık olarak konukların ve emniyet mensuplarının beğenilerine göre hazırlanmaktadır. Emniyet mensubu ve konuklar yemeklerden ücret karşılığı yararlanabilmektedir.

Kilis Polis Evi Kafeterya

Emniyet mensupları ve konukların dışarıdan davet ettikleri misafirleri güzel bir şekilde ağırlayabilecekleri bu mekanda akla gelen bütün yiyecek, içecek ve tatlı çeşitleri bulunmaktadır. Kafeterya konuklara 23.00’e kadar hizmet vermektedir.

Kilis Polis Evi Spor Salonu

Vücut yapma, sıkılaşma, kilo verme vb. faaliyetleri içinde barındıran spor salonu uzman hocasıyla konuklara hizmet vermektedir. Yürüyüş bandı, sırt gerdirme, bisiklet, dambıl gibi birçok alet bu alanda yer almaktadır. İsteyen kişiler buraya günlük gelebilecekleri gibi aylık üyelik de yaptırabilmektedir.

Kilis Polis Evi Dinlenme Salonu

Çok amaçlı olarak kullanılan bu salon, hem konuklarının hem de emniyet mensuplarının ortak kullandığı mekanlardan birisidir. Burada televizyon ve çeşitli oyunlar yer almaktadır. Sosyalleşmek ve sohbet etmek isteyen konuklar bu alanda güzel vakit geçirecekler, günün yorgunluğunu üzerlerinden atacaklardır.

Kilis Polis Evi Halı Saha

Özellikle emniyet mensuplarının maç yaptıkları bu geniş alan yapay çimle döşenmiştir. Takımlar oluşturularak burada eğlenceli ve rekabetli maçlar yapılabilmektedir. Ayrıca çocuklar da bu alanda top oynayarak ailelerin gözetiminde olmuş olurlar.

Kilis Polis Evi Çocuk Parkı

Aileler dinlenirken çocukların hoşça vakit geçireceği yerlerden birisi oyun parkıdır. Kilis Polis Evi çocukları da unutmayarak geniş bir alana oyun parkı inşa etmiştir. Böylelikle çocuklar hem enerjilerini atacaklar hem de ailelerin rahat etmesini sağlayacaklardır.

Kilis Polis Evi Otopark

Konukların ve emniyet mensuplarının araçlarını güvenli bir şekilde bırakabilecekler yerlerden biri polis evi otoparkıdır. Otopark günlük olarak da ücret karşılığı kullanılabilmektedir.

Kilis Polis Evi Hizmetleri

Restoran

Kafeterya

Spor Salonu

Otopark

Çocuk Parkı

Halı Saha

Dinlenme Salonu

 

 


Hakkında polisevi

Check Also

Igdır Polis evi

Iğdır Polis Evi

Iğdır Polis evi                  Iğdır Polis evi sosyal tesisimiz, teşkilat mensuplarımız yanı sıra diğer kamu …

Bir Cevap Yazın