Home / Polisevleri / Kayseri Polisevi
Kayseri Polis Evi
Kayseri Polis Evi

Kayseri Polisevi

Kayseri Polis evi

                Tesisimiz,  konaklama ihtiyacınızı karşılamanız ve bu esnada tüm sosyal imkânlardan yararlanmanız için faaliyete başlamış olup, gerek kamu görevlilerimiz gerekse vatandaşlarımız tarafından yoğun bir talep görmektedir. Her türlü seminer ve eğitim faaliyetlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir yer olarak hizmetinizdedir. Kayseri Polis Evimiz yanı sıra Pınarbaşı misafirhanemiz de hizmetinizdedir.

Kayseri Polis evi oda özellikleri

Normal oda, tek kişilik oda, yarı süit oda ve süit oda tercihlerimiz bulunmaktadır. Tüm odalarda mini bar, klima, televizyon, kablosuz internet, banyo ve tuvalet imkânlarımız mevcuttur. Günlük temizliği yapılan odalarımız evinizdeki rahatlığı taşımaktadır

Kayseri Polis evi konaklama ücretleri

                 Konaklama ücretlerimiz talep ettiğiniz odanın türü, kamu görevlisi veya teşkilat mensubu olup olmamanıza göre değişmektedir. Bu noktada

Teşkilat mensuplarına: Normal odamız 24 TL, Tek kişilik yatak bulunan odamız 48 TL, Yarı süit odamız 48 TL, Süit odamız 72 TL’dir.

Diğer Kamu görevlilerine:  Normal odamız 30 TL, Tek kişilik yatak bulunan odamız 60 TL, Yarı süit odamız 60 TL, Süit odamız 90 TL’dir.

Onaylı misafirlerimize:  Normal odamız 40 TL, Tek kişilik yatak bulunan odamız 96 TL, Yarı süit odamız 96 TL, Süit odamız 144 TL’dir.

Yabancı misafirlerimize: Normal odamız 25 €,  Tek kişilik yatak bulunan odamız 50 €, Yarı süit odamız 40 €, Süit odamız 60  €’dur.

Ayrıca odanızda bulunan yataklara ilave olarak koydurmuş olduğunuz tüm yataklar için size ait yatak için ödemiş olduğunuz ücretin yarısı kadar daha ödemek durumundasınızdır.  Şayet 2 veya daha kişinin kalması için dizayn edilmiş odalarımızda kalmak istemeniz durumunda tüm yatakların ücretini ödeyerek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kayseri Polis evi Restoran

Konaklama ücretlerine kahvaltı hizmetimiz dâhil olup, onlarca çeşit lezzetli ve taze kahvaltı ürünlerimizin tadına bakabilirsiniz. Ayrıca öğlen ve akşam yemeği hizmetimiz her gün hizmetinizdedir.

Organizasyon salonlarımız

                Her türlü organizasyon, nişan ve düğün faaliyetleriniz için kullanabileceğiniz organizasyon salonlarımız bulunmakta olup, organizasyon ücretleri, faaliyetinizi yapacağınız günün hafta içi veya hafta sonu olmasına, teşkilat mensubu olup olmadığınıza, gündüz veya akşam olup olmamasına göre değişmektedir. Bu noktada :

Teşkilat mensupları için: Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları için teşkilat mensupları, hafta içi gündüz 200 akşam 300 TL, Hafta sonu gündüz 300 akşam 500 TL’dir. Diğer aylar için hafta içi 150 hafta sonu için 300TL bedel talep edilmektedir.

Onaylı konuklarımız için: Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları için teşkilat mensupları, hafta içi gündüz 400 akşam 600 TL, Hafta sonu gündüz 600 akşam 1000 TL’dir. Diğer aylar için hafta içi gündüz 400 akşam 600 TL,  hafta sonu için gündüz 600TL akşam için 1000 TL bedel talep edilmektedir

 Diğer Hizmetlerimiz

Polis evimizde bulunan özel çamaşırhane hizmetimiz ile isterseniz kıyafetlerinizin yıkanmasını, ütü yapılmasını ücreti karşılığında isteyebilir veya her türlü sportif faaliyetiniz için spor salonumuzu kullanabilirsiniz. Aylık abone olarak dilediğiniz zaman salonumuzdan faydalanabilirsiniz. Sauna hizmetimizden de günlük olarak veya abone olmak sureti ile aylık olarak faydalanabilirsiniz. Bunların yanı sıra usta kuaförlerimiz sayesinde dilediğiniz şekilde saçınızı şekillendirebilir ve makyaj gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

  Kayseri Polis evi açık adres ve iletişim

Tesisimiz Hisarcık yolu üzeri, Becen Mahallesi, Erciyes Bulvarı, 38100 Melikgazi Kayseri adresinde faaliyet göstermekte olup, her türlü rezervasyon işlemleri ve bilgi almak için 0352 341 34 15 numaralı sabit telefonumuzdan veya 0505 318 38 18 numaralı cep telefonu hattımızdan ulaşabilirsiniz. Emniyet Müdürlüğümüzün Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Kayseri Polis evimizde sizleri ağırlamaktan büyük onur ve keyif duyarız. Yoğunluk nedeni ile öncesinde rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

 


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Temiz ve düzenli bir tesis. Çalışanlar biraz aksi gibiydi dikkat etseler daha güzel olacak. Birazda yolu yakın olsaymış merkeze tadından yenmez. Otogara yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta şehir merkezine ise 8 kilometre. Şark köşesi de güzel düşünülmüş bir ayrıntıydı. Tekrar gidilir, teşekkürler.

  2. Kalitesi çok iyi sanki 5 yıldızlı otel gibi. Yemekleri ve özellikle kahvaltısı da gayet başarılı. Ama en güzel yanı bence manzarası. Ailecek konaklayabilirsiniz ve şehir dışından geliyorsanız güvenli bir konaklama için en uygun yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir