Home / Polisevleri / İstanbul Polisevi
İstanbul Polis Evi
İstanbul Polis Evi

İstanbul Polisevi

İstanbul Polis evi

İstanbul Polis Evleri, Balta Limanı Polis Evi ve Zeytinburnu PEKOM olarak 2 yerde faaliyet göstermektedir.

İstanbul Polis evi kapasitesi ve oda özellikleri

Balta Limanı Polis evi: İstanbul Boğazının benzersiz manzarası eşliğinde konaklayabileceğiniz tesisimizde her odada telefon, buzdolabı, uydu televizyonu ve Duş ve tuvalet imkânları bulunmaktadır. Aynı zamanda her türlü düğün ve nişan davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz 4 farklı salonumuz ile hizmetinizdeyiz.

PEKOM: Toplamda 114 odamız bulunan tesisimizde 108 standart ve 6 tane de süit odamız vardır. Her odada televizyon, mini bar, televizyon, çelik kasa ve internet hizmetimiz bulunmaktadır.

 İstanbul Polis evi konaklama ücretleri

                İstanbul Emniyet Müdürlüğü Polis Evi Şube Müdürlüğü tarafından konaklama ücretleri sabit olarak belirlenmiş olup her iki Polis Evi açısından da aynı tarife geçerlidir.  2017 yılı için geçerli olan ücretler oda tipine, teşkilat mensubu olup olmadığınıza ve odanın türüne göre değişkenlik göstermekle birlikte;

3 yataklı odalar: Teşkilat mensubu için 25 TL Kamu personelleri için 35 TL, Onaylı misafir ve yabancı konuklarımız için 56 TL olarak belirlenmiştir. Fiyatlar kişi başıdır.

3 yataklı oda kapatma:  3 yataklı odanın kapatılarak tek kişi kalınmak istenmesi durumunda: Teşkilat mensubu için 72 TL Kamu personelleri için 90 TL, Onaylı misafir ve yabancı konuklarımız için 144 TL’dir.

2 yataklı odalar: Teşkilat mensubu için 28 TL Kamu personelleri için 35 TL, Onaylı misafir ve yabancı konuklarımız için 56 TL yatak başı bedeldir.

2 yataklı oda kapatma: 2 kişilik odada tek kişi kalmak isterseniz; Teşkilat mensubu için 56 TL Kamu personelleri için 70 TL, Onaylı misafir ve yabancı konuklarımız için 112 TL’dir.

Kingroom:  Büyük yataklı kingroom odalarımızın ücreti:  Teşkilat mensubu için 56 TL Kamu personelleri için 70 TL, Onaylı misafir ve yabancı konuklarımız için 112 TL’dir.

Aile odaları: Teşkilat mensubu için 84 TL Kamu personelleri için 105 TL, Onaylı misafir ve yabancı konuklarımız için 168 TL’dir.

Süit odalar. Teşkilat mensubu için 84 TL Kamu personelleri için 105 TL, Onaylı misafir ve yabancı konuklarımız için 168 TL’dir.

VİP odalar: Teşkilat mensubu için 100 TL Kamu personelleri için 125 TL, Onaylı misafir ve yabancı konuklarımız için 200 TL’dir.

İstanbul Polis evi Restoran

Her iki Polis evimizin de restoran hizmeti bulunmakta olup PEKOM: 195 kişilik olup, Balta Limanı Polis Evimizde 4 farklı tercih imkânı sizlere sunulmaktadır. Deniz, Safir, İnci ve Bebek restoranlarımızdan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul Polis evi lokal ve diğer hizmetler

                Her iki Polis Evimizde de huzurlu ve keyifli bir zaman geçirebileceğiniz lokallerimiz mevcuttur. Ayrıca ihtiyacınıza göre kuru temizleme, kuaför ve düğün salonu imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İstanbul Polis evi açık adres ve iletişim

Balta Limanı Polis evi: Sakıp Sabancı Caddesi No: 96 Sarıyer / İstanbul adresinde bulunmaktadır. Elektronik post adresimiz:  istbaltalimani@egm.gov.tr , telefon numaramız:  (0212) 229 60 84, rezervasyon işlemleriniz için numaramız: (0212) 229 60 83, faks numaramız:  (0212) 277 99 18 cep telefonu numaramız ise 0505 318 86 82’dir.

PEKOM: Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Çıkmazı Sok. No: 6 Zeytinburnu-İstanbul adresinde bulunmaktadır. İletişim numaramız :  0212 484 58 00 ve faks numaramız; 0212 484 58 59’dur.

Emniyet Müdürlüğümüzün Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Pekom ve Baltalimanı Polis evlerimizde sizleri ağırlamaktan büyük onur ve keyif duyarız. Yoğunluk nedeni ile önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz.


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. 4-5 farklı polis evinde kaldım. Her biri birbirinden güzel fakat içlerinden en güzeli İstanbul Polis Evi. Boğazın eşsiz manzarası insanı ferahlatıyor. Ayrıca ücretleri de çok makul. İstanbul’da kalacak yere ihtiyaç duyarsanız çekinmeden tercih edebilirsiniz.

  2. Baltalimanı Polis Evi aşırı pahalılaşmış. 4 Kişilik aile yemek yiyip birde kahve içseniz 300 TL tutuyor yaklaşık olarak. Polisevi’ne gidilmez diyeceğim neredeyse bu nasıl bir fiyattır Polis yerine siviller çok daha fazla. Ticari bir yer olmuş tamamen çok üzdü bu durum. Polislere özgü olmasını beklerdim daha çok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir