Anasayfa / Polis Evleri / Iğdır Polis Evi

Iğdır Polis Evi

Igdır Polis evi

Iğdır Polis evi

                 Iğdır Polis evi sosyal tesisimiz, teşkilat mensuplarımız yanı sıra diğer kamu görevlerinde bulunan kamu görevlilerimiz ve aileleri ile diğer anlaşmalı konuklarımız ve uluslararası Polis Teşkilatlarının anlaşmalı üyelerini ağırlamaktan ve yıllardır sorunsuz bir şekilde bu işleri yapmaktan gurur duymaktadır.

Iğdır Polis evi kapasitesi

                Polis Evi Sosyal tesisimizde toplamda 38 odamız bulunmaktadır. Bu odaların 4 tanesi Süit oda, 10 tanesi duble oda, 24 tanesi de 2 ve 3 kişiliktir.

Iğdır Polis evi oda özellikleri

                Iğdır Polis Evinde bulunan odalarımızın tamamında uydu yayını, televizyon, buzdolabı, elbise dolabı ve telefon imkânımız bulunmaktadır. Süit odalarımızda ise ekstradan oturma ve yatak odası seçenekleri sunulmakta ve odalara ayrıca klima ve oturma grubu eklenmiş durumdadır.

Iğdır Polis evi konaklama ücretleri

                 Oda fiyatlarımız, teşkilat mensubu ve kamu görevlisi olup olmamanıza göre ve odaların özelliklerine göre belirlenmekte olup, belirlenen fiyatlarda pazarlık vs yapılamamaktadır.

Tek kişilik odalar : Teşkilat mensuplarımıza 24 TL, Kamu görevlisi misafirlerimize 30 TL ,Onaylı misafirlere ise 48 TL’dir

Süit odalar ( Çift yataklı) : Teşkilat mensuplarımıza 72 TL, Kamu görevlisi misafirlerimize 90 TL, Onaylı misafirlere ise 144 TL’dir

Aile odaları: ( Çift kişilik 1 yatak ve tek kişilik 1 yatak) Teşkilat mensuplarımıza 60 TL, Kamu görevlisi misafirlerimize 75 TL, Onaylı misafirlere ise 120 TL’dir          .Fiyatlandırma konusunda değişiklikler olabilmektedir. Bu nedenle değişiklik durumunda sitemizde belirtilen fiyatlar geçerli sayılmaz. Mağduriyet yaşamamanız için güncel fiyatları, telefonla arayarak teyit edebilirsiniz.

 

 

Iğdır Polis evi Restoran

                Restoran bölümümüzde kış mevsiminde 120 kişilik kapalı alanımız, yaza mevsiminde ise serin serin yemek ihtiyaçlarını karşılamaları için, bahçemizde servis edilmektedir. Yemekler, 1 katta verilmektedir ve tüm misafirlerimiz burada bulunan VİP salonda bu hizmetten yararlanmaktadır. Öğle yemeklerimiz 12:00 – 13:30 saatleri arasında tabldot şeklinde, akşam yemekleri ise 17:00 ve 20:00 saatleri arasında alakart olarak servis edilmektedir. Restoranımız sürekli olarak yetkili personelimizce denetlenmekte ve özellikle temizlik konusunda azami ölçüde hassasiyet gösterilmektedir.

 

Iğdır Polis evi lokal

Polis Lokalimizde misafirlerimize Digitürk, D-smart hizmeti vermekteyiz. Bu yayınlar sayesinde tüm Kanalları ve maçlarınızı dilediğinizle seyredebileceksiniz. Bunun yanı sıra, ister bireysel olarak İsterseniz dostlarınızla veya ailenizle iskambil, okey ve tavla oyunlarını oynayabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kafeterya tadında bir deneyim için sizleri de lokalimize bekleriz

Diğer Hizmetlerimiz

                Hem yaz hem de kış mevsiminde kullanabilmeniz için 2 farklı çocuk parkımız,  çamaşırhane, ütü odası, çay ocağı, spor salonu ve kuaför hizmetimiz bulunmaktadır. Çamaşırhane, ütü, kuaför ve terzi hizmetlerimiz devamlılığın sağlanması ve masraflarının çıkartılabilmesi için ücretli olarak hizmet vermekte olup sadece mesai saatleri içerisinde ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

 

Iğdır Polis evi açık adres ve iletişim

Söğütlü Mahallesi, Işın Cd. No:11, 76000 Iğdır Merkez adresinde faaliyet gösteren sosyal tesisimizi bizzat gelerek yerinde inceleyebilir, kalmak için yer ayırtabilir ve diğer tüm konularda bilgi alabilirsiniz.   0 476 227 26 24 ve 0 505 318 76 30 numaralı hatlarımızdan arayarak her türlü rezervasyon işlemlerini yapabilir ve bilgi almak istediğiniz tüm konularda yardım talep edebilirsiniz. Yaşanan yoğunluk nedeni ile mağdur olmamanız için hizmetlerimizden yararlanmadan önce rezervasyon yaptırmanızı, iptal etmek istediğiniz rezervasyonlarınız için ise en geç 24 saat içerisinde iletişim numaralarından bizi arayarak bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Emniyet Müdürlüğümüzün Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Iğdır Polis evimizde sizleri ağırlamaktan büyük onur ve keyif duyacağız.


Hakkında polisevi

Check Also

Karabük Polis evi

Karabük Polis Evi

Karabük Polis Evi Ulaşım açısından kolay olan ve Karabük merkezde bulunan polis evi konuklarını güleryüz …

Bir Cevap Yazın