Home / Polisevleri / Eskişehir Polisevi
Eskişehir Polis Evi
Eskişehir Polis Evi

Eskişehir Polisevi

Eskişehir Polis Evi

Ankara-Bursa yolu üzerinde bulunan polis evi, etrafındaki yeşilliklerle ve otantik görünüşüyle konukların içini ferahlatarak daima orman havası eşliğinde misafir etmektedir. Teşkilat mensupları, kamu personeli ve yabancı konuklara hizmet verilebilmektedir.

Adres: Çevreyolu Hanifi Demirkol Spor Tesisleri yanı Esentepe/ESKİŞEHİR

Tel no: 0222 322 36 36

Güncel fiyat bilgisi için 0222 322 36 36 numaralı telefonu arayınız.

Polis Evi’ne kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Eskişehir’in neredeyse bütün yönlerinden Odunpazarı merkezi otobüs duraklarına ulaşım sağlanarak 4 numaralı otobüsle polis evine gidilebilir.

Eskişehir Polis Evi Fiyatları

Eskişehir Polis Evi’nde 4 adet suit, 5 çift yataklı oda, 25 çift kişilik ve 9 tane 3 kişilik yataklı oda bulunmaktadır. Toplam 44 oda ve 86 yatakla konuklarına hizmet vermekte olan polis evinde 24 saat sıcak su, mini bar, televizyon, wi-fi gibi imkanlar da bulunmaktadır.

Emniyet mensupları için tek kişilik oda 28 tl, çift yatak bulunan oda 56 tl, suit oda 84 tl’dir. Kamu personeli için tek kişilik oda 35, çift yataklı oda 70, suit oda 105 tl’dir. Yabancı konuklar için tek kişilik 56 tl, çift yataklı oda 112 tl, suit oda 168 tl’dir.

Eskişehir Polis Evi Düğün Salonu

Teşkilat mensupları ve yakınlarının düğün, nişan, kına ya da büyük toplantı ve organizasyonların gerçekleştirilebilmesi için 250 kişilik çok amaçlı salon ve bahçede büyük bir alan bulunmaktadır. Yaz ve kış aylarında düğün yapmak isteyenler için ayrı mekanlar oluşturulmuştur. Kaliteli ve aktif personeliyle konuklara memnuniyet garantili hizmet sunan Eskişehir Polis Evi düğün salonu, çeşitli yiyecek ve içecek paketleriyle de konukların işlerini kolaylaştırmaktadır. Salon ücretleri yaz-kış aylarına ve konukların teşkilat mensubu olup olmadıklarına göre 750-2500 tl arasında değişmektedir. Müzik, ikram, süsleme gibi ekstra hizmetler ücrete tabidir.

Eskişehir Polis Evi Çamaşırhane

Konukları temizlik, ütü gibi dertlerden kurtarmak için kurulan çamaşırhane, özenli çalışanlarıyla hızlı bir şekilde konukların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çamaşırhane 8.00-17.00 arası hizmet vermekte ve uygun fiyat garantisiyle konukları mutlu etmektedir.

Eskişehir Polis Evi Bilgisayar Salonu

Acil işi olanlar ve vakit geçirmek isteyenler için polis evinde internete bağlı bilgisayar salonu bulunmaktadır. Odada 4 adet bilgisayar bulunmaktadır ve herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Eskişehir Polis Evi Restoran

150 kişi kapasiteli olan restoran hem konuklar için hem de özel günlerde program yapan teşkilat mensupları için hizmet vermektedir.  Sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 öğün yiyecek ve içecek çıkmaktadır. Yiyecekler taze ürünlerden yapılarak yemek saatlerinde sıcak bir şekilde çıkmaktadır.

Eskişehir Polis Evi Çocuk Oyun Parkı

Ailelerin mutlu vakit geçirebilmeleri için çocukların memnuniyeti şarttır. Bu yüzden Eskişehir Polis Evi geniş bir alana çocuk oyun parkı kurmuştur. Çocuklar burada temiz hava alıp oyunlarını oynamaktadır. Kaydırak, salıncak gibi oyun ekipmanları bulunmaktadır.

Eskişehir Polis Evi Lobisi

Konukların güleryüzlü bir şekilde karşılanabilmesi için geniş alanda lobi hizmeti verilmektedir. Burada konaklayan kişiler misafirlerini ağırlayabilir, diğer konuklarla sosyalleşebilir.

Eskişehir Polis Evi Televizyon Odası

Odasında sıkılan ve başka mekanlar arayan kişiler için ayrı bir yerde rahat koltuklar ve televizyon hizmeti sunulmaktadır. İsteyen konuklar bu odaya giderek hem sohbet edebilir hem de televizyonlarını rahatlıkla izleyebilirler.

Eskişehir Polis Evi Otopark

Polis evine gelen konukların araçlarını güvenli yere park edebilmeleri için açık otopark hizmeti bulunmaktadır. Otopark’ta bulunan araçlar 7/24 kamera sistemiyle izlenmektedir.

Eskişehir Polis Evi Hizmetleri

Lobi

Televizyon Odası

Düğün Salonu

Çamaşırhane

Bilgisayar Odası

Çocuk Oyun Parkı

Restoran

Otopark


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Eskişehir gezimizde kaldık. Resepsiyondaki arkadaş çok nazikti. Standart polis evlerine nazaran daha lüks diyebiliriz. Merkeze 15 dakika uzaklıkta ve park sorunu yok. Odalar gayet temiz kalırken kafanız takılmasın.

  2. Temizlik açısından sıkıntı yaşamadık fakat buranın yenilenmeye ihtiyacı var. Yerlerin, yatakların, yastıkların yenilenmesi gerekiyor. Yemek yemediğim için yemek konusunda yorum yapamayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir