Home / Polisevleri / Erzurum Polisevi
Erzurum Polis Evi
Erzurum Polis Evi

Erzurum Polisevi

Erzurum Polis Evi

Erzurum’un merkezinde yer alan polis evi, sadece konaklama değil restoran, pastane, kafe hizmetleriyle de ön plandadır. Güzel vakit geçirmek isteyen kişiler Erzurum Polis Evi’ni tercih edebilirler.

Adres: Cumhuriyet cd. PTT yanı Yakutiye/ERZURUM

Tel no: 0442 234 29 51

Güncel bilgiler için 0442 234 29 51 numaralı telefonu arayarak bilgi alınız.

Polis Evi’ne ulaşmak isteyenler için otogar, istasyon ve havaalanından ulaşım imkanı vardır. İstasyon yönünden minibüs ve otobüsler, otogar yönünden otobüslerin servisleri, minibüs ve belediye otobüsü, havaalanı yönünden de yine belediye otobüsleri ya da özel otobüs firmaları aracılığıyla ulaşım sağlanmaktadır.

Erzurum Polis Evi Fiyatları

Tek kişilik, çift kişilik ve suit oda seçenekleri bulunan Erzurum Polis Evi fiyat ve hizmet açısından da hem uygun hem de kalitelidir. Teşkilat mensubu, kamu görevlileri, onaylı misafirler ve yabancı konuklar özenli bir şekilde misafir edilirler. Tek kişilik oda 40 tl, çift kişilik oda 50 tl, aile odası 70 tl’dir. Kamu görevlileri için tek kişilik oda 50, çift kişilik oda 60, aile odası 90 tl’dir. Yabancı misafirler için tek kişilik oda 45 euro, çift kişilik 50 euro, aile odası 70 euro’dur. Polis evinde konuklar personeller tarafından en güzel şekilde karşılanmakta ve ağırlanmaktadır.

Erzurum Polis Evi Restoran

150 kişi kapasiteli olan restoran, konukların yemek ihtiyaçlarını giderebilmeleri için profesyonel ekibiyle saat 22.00’ye kadar hizmet vermektedir. Bütün öğünler self servis olmakla birlikte öğle yemeğinde 2 çeşit çorba ve 2 çeşit ana yemek çıkmaktadır. Sabah kahvaltılarında ise neredeyse bütün kahvaltılık çeşitleri mevcuttur.

Erzurum Polis Evi Kafe

Her çeşit yiyecek ve içeceğin bulunduğu bu bölümde yiyecekler günlük olarak taze bir şekilde çıkmaktadır. Tatlı-tuzlu kurabiye, sütlü tatlılar, yaş pasta gibi seçenekler mevcuttur. Alkolsüz sıcak-soğuk içecekler de özenli bir şekilde sunum yapılarak konukların hizmetine sunulmaktadır.

Erzurum Polis Evi Terzihane

Konukların elbise, fermuar, sökük dikimleri gibi ihtiyaçlarının karşılanması için terzihane bulunmaktadır. Usta terzinin elleriyle hazırlanan giyeceklerin tamiri, en kısa sürede konuklara ulaştırılmaktadır. Terzi ücreti, fermuar dikimi, paça kısaltma, sökük dikimi 5 tl, kemer daraltma 6 tl, takım elbise ütü 8 tl, pantolon ütü 4 tl’dir. Fiyatlar uygun olduğu gibi hizmet de kalitelidir.

Erzurum Polis Evi Kuaför

Konukların polis evinde oldukları süre içerisinde kendilerini temiz ve bakımlı hissetmeleri için bay ve bayan kuaförü olmak üzere 2 adet kuaför salonu mevcuttur. Bayan konuklar saç kesme, saç yıkama, fön, topuz, perma, saç boyama, röfle gibi birçok hizmetten belli bir ücret karşılığında faydalanabilmektedir. Fiyatlar, saç kesme 10 tl, saç yıkama 6 tl, fön 8 tl, topuz 13 tl’dir. Ve bunlar haricinde başka birçok hizmet de verilmektedir.

 Erzurum Polis Evi Sauna ve Spor Salonu

Erzurum Polis Evi, merkezi bir konumda olmasından dolayı hem teşkilat mensuplarına hem de konuklara sauna ve spor hizmeti sağlamaktadır. Fiyatlar açısından uygun olan bu bölümler uzman hocalar eşliğinde programlar yapılarak spor faaliyetlerine başlanır. Sauna bölümünü de yine misafirler istedikleri saatlerde kullanabilirler. Spor salonu fiyatları teşkilat mensubu için saati 10 tl’dir. Sauna da 12 tl’dir. Günlük olarak gelinebileceği gibi aylık üyelik seçenekleri de mevcuttur. Teşkilat mensubu için aylık spor salonu üyelik fiyatı 60 tl’dir. Sauna fiyatı da 50 tl’dir.

Erzurum Polis Evi Hizmetleri

Restoran

Kafe

Terzihane

Spor Salonu

Sauna

Bay-Bayan Kuaför

Otopark

Mescit

Kütüphane


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. İlgiye hayran kaldım. Tesekkür edeiz

  2. Odaları eski ve küçük olan bir tesis. Temizlik ve ilgi alaka zayıf. Ben memnun kalmadım şahsen. Yeri güzel ama biraz ilgilenilse çok daha farklı şeyler yazabilirdim. Fiyatı dışında bir artısı yok yemekleri de pek iştah açıcı denemez, oda kötü maalesef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir