Home / Polisevleri / Erzincan Polisevi
Erzincan Polis Evi
Erzincan Polis Evi

Erzincan Polisevi

ERZİNCAN POLİS EVİ

Erzincan merkezde, çok iyi bir konumda yer alan Erzincan Polis Evi; sunduğu hizmetler ve kaliteli hizmet anlayışıyla örnek gösterilen sayılı polis evlerinden biridir. Erzincan Polis Evi bünyesinde yer alan hizmetlerin başlıcaları; konaklama, restoran, düğün salonu ve lokal hizmetleridir. Evinizin konforunu aratmayan Erzincan Polis Evi, emniyet mensubu çalışanları ve ailelerinin hizmetinde olduğu gibi, dışarıdan gelen özel izinli misafirlere de hizmet vermektedir.

Adres: Halitpaş Mah. Halitpaşa Cad. No:7  ERZİNCAN

Telefon: +90 446 224 03 84

Cep Telefonu: +90 505 318 24 32

Erzincan Polis Evi Otel Hizmeti

Erzincan Polis Evi otel hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için, 19 oda ve 49 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Son derece konforlu olan odalarda; buzdolabı, televizyon, telefon, sıcak su ve internet hizmeti bulunmaktadır. Oda seçenekleri talebe bağlı olarak farklılık göstermektedir. Aile odası, twin oda, tripple oda ve kingroom oda seçenekleri ile hizmet veren otel,  misafirlerini en güzel şekilde ağırlamak için uğraşmaktadır.

 

ODA VE YATAK SINIFLARI

 

EMNİYET MENSUBU

 

 

KAMU PERSONELİ

 

 

ONAYLI MİSAFİR ÜCRETİ

2 veya daha fazla yataklı odada tek yatak 20,00 TL 25,00 TL 40,00 TL
Aile Odası 40,00 TL 50,00 TL 80,00 TL
Suit Oda 72,00 TL 90,00 TL 144,00 TL

 Erzincan Polis Evi  güncel fiyat bilgisi için Telefon: +90 446 224 03 84, Cep Telefonu: +90 505 318 24 32 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Erzincan Polis Evi Restoran

150 kişi kapasitesi ile Erzincan Polis Evi Restoranı, leziz yemekleriyle misafirlerine hizmet vermektedir. Sabah açık büfe olarak verilen kahvaltı, zengin menüsüyle hem gözlere hem de misafirlerin midesine hitap etmektedir. Öğle ve akşam yemeklerinde sunulan yöresel ve Türk mutfağına ait yemekler, her zevke uygundur. Öğle yemeklerinde tabldot ve alakart seçenekleri de talebe bağlı olarak tercih edilebilmektedir.

Erzincan Polis Evi Lokali

Erzincan Polis Evi Lokali, emniyet mensuplarının boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirmeleri için düzenlenmiştir. Polis evinde iki tip lokal bulunmaktadır. Emniyet mensupları ve yüksek rütbeli çalışanlar için ayrı ayrı kullanılmak üzere hizmet veren lokallerde, bilardo masası bulunmakta ve lig TV yayınını izleme imkanı sunulmaktadır.

 Erzincan Polis Evi Kamelya Hizmeti

Erzincan Polis Evi bahçesinde bulunan kamelya bölümü ile özellikle yaz aylarında polis evinden yararlanan misafirlerine hizmet vermektedir. Etrafında bulunan havuzu ile yaz aylarında keyifli saatler geçirmek isteyenlerin gece11’e kadar yararlanabilecekleri bahçede, yiyecek ve içecek servisi de yapılmaktadır.

Erzincan Polis Evi Toplantı Salonu

Emniyet mensuplarının yapacağı konferans ve seminer toplantıları için kullanmaları amacıyla polis evinde 20 kişilik bir toplantı salonu da bulunmaktadır.

Erzincan Polis Evi Kuaför Hizmetleri

Pazar günleri hariç hizmet vermekte olan bay ve bayan kuaförleri, uzman kadrosuyla misafirlere hizmet vermektedir. Her türlü kuaför hizmetinin verildiği bay bayan kuaför salonlarında, akşam 6 ‘ya kadar hizmet verilmektedir.

Erzincan Polis Evi Düğün Salonu

Her türlü düğün, nişan ve özel organizasyonlar için 150 kişilik kapasitesiyle hizmet veren düğün salonu, özel günlerinizin unutulmaz kılmak için deneyimli personelleriyle birlikte hizmet vermektedir. Düğün organizasyonları yemekli veya yemeksiz seçenekleri ile yapılabileceği gibi canlı müzik imkânı da sunulmaktadır.

Erzincan Polis Evi seyahatleri sırasında Erzincan ilinden geçen, emniyet mensupları ve devlet büyüklerini de sık sık ağırlamaktadır. Yılın çoğu zamanında tam kapasite ile çalışan Erzincan Polis Evi, her geçen gün hizmetlerine yenilerini ekleyip, geliştirerek gelen konuklarına unutamayacakları anlar yaşatmaktadır.

 

 


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

Bir yorum

  1. Bina ve tesis oldukça eski bir yapıya sahip. Temizlik konusunda hiç başarılı bulamadık. Banyolar temiz değildi. Odalarda klima mevcut değil. Mecburi durumda konaklama yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir