Home / Polisevleri / Elazığ Polisevi
Elazığ Polis Evi
Elazığ Polis Evi

Elazığ Polisevi

ELAZIĞ POLİS EVİ

 Elazığ; tarihi eserleri, müzeleri ve doğal güzellikleriyle Doğu Anadolu Bölgemizin en güzel şehirlerinden biridir. Elazığ şehir merkezinde yer alan Elazığ Polis Evi, hem şehirde çalışan emniyet mensuplarına hem de şehre görev veya gezi amaçlı gelen emniyet mensuplarına hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 3 katlı binasında hizmet veren polis evi, içerisinde restoran, kuaför salonu, spor salonu ve düğün salonu bulundurmaktadır.

Adres: Üniversite Mah. Şehit Korgeneral Hulusi Sayın Caddesi No. 70 ELAZIĞ – MERKEZ

Telefon: +90 424 247 69 11 – 12

Cep Telefonu: +90 505 318 23 15

Elazığ Polis Evi Konaklama

Elazığ Polis Evi konaklama hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için 21 odası ve 52 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.Polis evinde konaklamak isteyenler için; 2 veya daha fazla yataklı odalar, aile odası ve suit odası seçenekleri bulunmaktadır. Aile odalarında çift kişilik yatak ve bir tane tek kişilik yatak bulunmaktadır. Suit odalarda ise çift kişilik yatak ve salon bulunmaktadır. İstenildiği takdirde, odalara çok cüzi rakamlarla ekstra yatak ilavesi de yapılmaktadır.  Odalarda; mini buzdolabı, televizyon ve elbise dolabı bulunmaktadır.

 

ODA VE YATAK SINIFLARI

 

EMNİYET MENSUBU

 

 

KAMU PERSONELİ

 

 

ONAYLI MİSAFİR ÜCRETİ

2 veya daha fazla yataklı odada tek yatak 24,00 TL 30,00 TL 48,00 TL
Aile Odası 60,00 TL 75,00 TL 120,00 TL
Suit Oda 72,00 TL 90,00 TL 144,00 TL
Ek Yatak 11,50 TL 14,50 TL 22,50 TL

 

Elazığ Polis Evi  güncel fiyat bilgisi için Telefon:+90 424 247 69 11 – 12, Cep Telefonu: +90 505 318 23 15numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Elazığ Polis Evi Restoran

Elazığ Polis Evi içerisinde, 100 kişilik kapasiteyle leziz yemekler sunan restoran bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinde birbirinden değişik ve geniş menüsüyle misafirlerine hizmet veren restoran, usta ahçıları ile misafirlerinin ağız tatlarına hitap etmektedir.

Elazığ Polis Evi Salon

Elazığ Polis Evinde, protokol ve rütbeli personeller için özel olarak dizayn edilmiş salonlar bulunmaktadır. Rütbeli personelin kullanımına açık Mavi Salon ve Protokole hizmet veren Vip Salonu tesis içerisinde yer almaktadır.

Elazığ Polis Evi Lokal

80 kişilik hizmet kapasitesiyle hizmet veren lokal, biraz kafa dağıtıp, huzurlu vakit geçirmek isteyen misafirlerin kullanımına açıktır. Lokal içerisinde sıcak soğuk meze ve sıcak soğuk içecek serviside yapılmaktadır.

Elazığ Polis Evi Düğün Salonu

Düğün, nişan ve özel gün organizasyonları için yararlanılabilen düğün salonu, 250 kişi kapasitesi ile bu özel günlerinizi unutulmaz kılmak için hizmetinizdedir. Emniyet mensupları için çok cazip fiyatlarla kiralanabilen düğün salonunda, istenildiği takdirde canlı müzikte sunulmaktadır.

Elazığ Polis Evi Spor Salonu

Elazığ Polis Evi tesisi içerisinde yer alan spor salonu, misafirlerin boş vakitlerinde spor yaparak vakit geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

Elazığ Polis Evi Çamaşırhane ve Terzi Hizmetleri

Pazar günleri hariç, diğer tüm günlerde yararlanabileceğiniz çamaşırhane ve terzi hizmetleri, polis evi içerisinde özellikle uzun süreli kalan misafirler için hizmet vermektedir.

Elazığ Polis Evi sosyal tesisler kapsamında, emniyet mensupları için kurulan Sevgi Bağları tesisleri de, emniyet mensubu çalışanları ve ailelerine hizmet vermektedir. Keban Polis Lojmanı içerisinde yer alan tesis 3 katlı bir binaya sahiptir. Tesis içerisinde; 90 kişilik restoran ve yazın kullanıma açık lokal bulunmaktadır. Yazlık kullanıma açık çay bahçesi ise 300 kişiyi ağırlayabilecek şekilde dizayn edilmiş olup, açık havada keyifli vakit geçirmek için ideal bir ortam sunmaktadır.


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Konumu uygundu. Biraz da bunun için tercih ettik. Bina yeniydi, yemekler uygundu fakat çok çeşit yoktu. Temizlik orta seviyeydi kalınabilecek bir polis evi.

  2. Bu güne kadar kaldığım en kötü polis evi diyebilirim. Kaldığımız oda pek te hijyeni değildi. Çalışanlar ilgili ve nazik olsa da polis evinin imkanları ortalamayı düşürüyor. Yiyecek çeşitliliği azdı fakat lezzetliydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir