Anasayfa / Polis Evleri / Düzce Polis Evi

Düzce Polis Evi

Düzce Polis evi

Düzce Polis Evi

Düzce merkezde yer alan polis evi ulaşım kolaylığıyla konukların tercih sebebi olmaktadır. Odalarda klima, banyo, tuvalet, televizyon, sıcak su, mini bar, wi-fi hizmetleri bulunmaktadır. Polis evinde teşkilat mensupları, kamu personelleri, onaylı konuklar ve yabancı konuklar kalabilmektedir.

Adres: Camikebir mh. Fevzi Çakmak sk. No: 17 Merkez/DÜZCE

Telefon: 0380 524 73 19

Güncel fiyatlar için 0380 524 73 19 numaralı telefonu arayınız.

Düzce Polis Evi Fiyatları

Her türlü imkanın sağlandığı Düzce Polis Evi’nde tek kişilik, iki kişilik, aile odası ve suit oda seçenekleri bulunmaktadır. Suit odalarda klima mevcut olup 2 adet oda bulunmaktadır.

Teşkilat mensupları için tek ve çift kişilik odalar 30 tl, aile odası 65 tl, suit oda 80 tl’dir.

Kamu personelleri için tek ve çift kişilik odalar 40 tl, aile odası 70 tl, suit oda 90 tl’dir.

Onaylı misafirler için tek ve çift kişilik odalar 50 tl, aile odası 80 tl, suit oda 100 tl’dir.

Düzce Polis Evi Restoran

100 kişi kapasiteli olan restoran hem personel hem de konukların hizmetine sunulmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemekleri burada çıkmaktadır. Sabah kahvaltısı 08.00- 11.00 arası, öğle yemeği 12.00-17.00, akşam yemeği 18.00-22.00 saatlerinde çıkmaktadır. Kahvaltıda peynir çeşitleri, zeytin, domates, salatalık, yumurta gibi kahvaltılıklar çıkmaktadır. Öğle yemeğinde 5 çeşit yemek çıkmaktadır. Akşam yemeği ise alakart şekilde konukların hizmetine sunulmaktadır. Sağlam aşçı kadrosuyla konuklarına hizmet veren Düzce Polis Evi restoranı dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanması için de kullanılabilmektedir. Restoranın kapalı alan dışında teras bölümü de bulunmaktadır.

Düzce Polis Evi Düğün Salonu

Emniyet mensuplarının ve yakınlarının, kamu personellerinin özel günleri için hizmet veren düğün salonu profesyonel ekibiyle konuklara en güzel hizmeti vermektedir. Yiyecek, içecek, kuru pasta, kuruyemiş gibi ikramlar paket fiyat olarak belirlenmektedir. Yine düğün salonu için de cüz’i bir ücret alınmaktadır. Konuklar düğün, nişan, kına, seminer, konferans gibi aktivitelerini bu mekanda gerçekleştirebilirler. Ayrıca toplantı için projeksiyon, mikrofon, ses sistemi gibi aletler de bulunmaktadır.

Düzce Polis Evi Kafeterya

Konukların iç mekanda vakit geçirebilmeleri için kafeterya saat 23.00’a kadar hizmet vermektedir. Televizyon, sıcak-soğuk içecekler, taze pasta ve tatlılar gibi birçok seçenek bulunmaktadır. İsteyen emniyet mensupları da kafeteryayı kullanarak burada sosyalleşebilir, hoş vakit geçirebilirler.

 

Düzce Polis Evi Spor Salonu

Koşu bandı, bisiklet, mekik gibi birçok aletin bulunduğu mekanlardan birisi spor salonudur. Emniyet mensupları ve konukların faydalandığı yerlerdendir. Günlük ücretle giriş yapılabileceği gibi aylık üyelik imkanıyla da isteyen kişiler spor salonunu kullanabilirler. Bay ve bayanların salon saatleri farklılık gösterebilir. Uzman hoca eşliğinde program yapılarak daha disiplinli bir çalışma gerçekleştirilebilir.

Düzce Polis Evi Sauna

Konukların günün yorgunluğunu atabilmeleri ve dinlenebilmeleri için en uygun ve kullanışlı mekanlardan birisi saunadır. Burada yoğun buhar havasıyla karşılaşarak rahatlama sağlanılır. Bay ve bayanlar için giriş saatleri farklılık arzedebilir.

Düzce Polis Evi Dinlenme Salonu

Rahat koltukların ve televizyonun bulunduğu dinlenme salonunda konuklar televizyon izleyerek kafalarını dağıtabilirler. Burada satranç, tavla, bilardo gibi oyunlar da bulunmaktadır. Sosyalleşmek ve güzel vakit geçirmek isteyen kişiler oyun da oynayabilirler.

Düzce Polis Evi Otopark

Emniyet mensubu, kamu personelleri ve konukların araçlarını park edebilecekleri geniş alanda açık otopark bulunmaktadır. Otopark belli bir ücrete tabi olup 24 saat güvenlik sistemiyle takip edilmektedir.

Düzce Polis Evi Hizmetleri

Restoran

Düğün Salonu

Spor Salonu

Sauna

Dinlenme Salonu

Otopark

Kafeterya

 


Hakkında polisevi

Check Also

Igdır Polis evi

Iğdır Polis Evi

Iğdır Polis evi                  Iğdır Polis evi sosyal tesisimiz, teşkilat mensuplarımız yanı sıra diğer kamu …

Bir Cevap Yazın