Home / Polisevleri / Diyarbakır Polisevi
Diyarbakır Polis Evi
Diyarbakır Polis Evi

Diyarbakır Polisevi

DİYARBAKIR POLİS EVİ

 

Konumu itibari ile çok kritik bir noktada yer alan Diyarbakır ilimizde, zor şartlar altında çalışan emniyet mensupları ve yakınlarının biraz da olsa rahatlamaları ve keyifli vakit geçirebilmeleri adına kurulan Diyarbakır Polis Evi, 2002 yılından beri yeni binasında hizmet vermektedir. Şehir dışından görev nedeniyle şehre gelen emniyet çalışanları ve devlet büyükleri de düşünülerek binanın otel kısmı oldukça geniş tutulmuştur. Diyarbakır merkezde yer alan polis evi; restoran, halı saha, yüzme havuzu ve daha birçok imkânla hizmetlerine devam etmektedir.

Adres: Selahattin Eyyubi Mahallesi Bayındırlık Cad. No: 10 Bağlar DİYARBAKIR

Telefon: 0 412 237 41 60- 61, 0 505 318 21 33

 

Diyarbakır Polis Evi Konaklama

Diyarbakır Polis Evinde konaklama için 90 oda ve 154 yatak kapasiteli otel hizmeti sunulmaktadır. Misafirlerin rahat edebilmeleri için her detay düşünülen otel odalarında; televizyon, buzdolabı, banyo ve klima bulunmaktadır. 24 saat sıcak su verilen odalar, geniş ve oldukça konforludur. Otelde; standart, double, suit odaları ve vip kral dairesi olmak üzere 4 farklı oda seçeneği bulunmaktadır.

 

ODA VE YATAK SINIFLARI

 

EMNİYET MENSUBU

 

 

KAMU PERSONELİ

 

 

ONAYLI MİSAFİR ÜCRETİ

Standart Oda 24,00 TL 30,00 TL 48,00 TL
Double Oda 48,00 TL 60,00 TL 96,00 TL
Suit Oda 72,00 TL 90,00 TL 144,00 TL
Kral Dairesi 80,00 TL 100,00 TL 160,00 TL

 

Diyarbakır Polis Evi  güncel fiyat bilgisi için Telefon: 0 412 237 41 60- 61, Cep Telefonu: 0 505 318 21 33 nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Diyarbakır Polis Evi Restoran

300 kişi kapasiteli restoranı ile hizmet veren Diyarbakır Polis evi; misafirlerine sabah, öğle ve akşam yemeği sunmaktadır. Restoranda sunulan yöresel tatlar ve geniş menü seçenekleri ile misafirlerin memnuniyeti üst seviyede tutulmaya çalışılmaktadır. Polis evi içerisinde ayrıca bulunan 60 kişilik pastanede; hem dinlenip, hem sohbet etmek isteyen kişilerin hizmetindedir.

Diyarbakır Polis Evi Yüzme Havuzu

Diyarbakır’ın sıcak yaz günlerinde biraz serinlemek ve aileleriyle eğlenceli vakit geçirmek isteyen emniyet mensupları için Diyarbakır Polis Evinde açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Diyarbakır Polis Evi Halı Saha

Halı sahası da bulunan tesiste, emniyet çalışanlarının zaman zaman kendi aralarında düzenledikleri futbol maçları olduğu gibi özel futbol turnuvaları da yapılmaktadır. Özellikle şehirde yaşayan gençlerin futbola kazandırabilmeleri için gerçekleştirilen turnuvalarda, başarılı olanlar spor kulüplerinin alt yapılarında çalıştırılmaktadır.

Diyarbakır Polis Evi Tenis Kortu

Uluslararası standartlarda kurulan tenis kortunda, çok cüzi rakamlara tenis oynama imkânı sunulmaktadır. Aynı zamanda tenis öğrenmek isteyenler için uzman eğitmenler eşliğinde özel ders verilmektedir.

Diyarbakır Polis Evi Fitness Salonu

Emniyet mensubu çalışanları ve ailelerinin sağlıklı yaşamaları için tesiste tam donanımlı fitness salonu bulunmaktadır. Cazip fiyatlarla kullanılacak fitness salonunda, üyelik sistemi de mevcuttur

Diyarbakır Polis Evi Kuaför

Diyarbakır Polis Evinde hem emniyet mensuplarına hem de ailelerine hizmet veren bay ve bayan kuaförleri bulunmaktadır. Pazar günleri hariç hizmet veren kuaför salonu, saat 16.30’a kadar hizmet vermektedir.

Diyarbakır Polis Evi Terzi

Diyarbakır Polis Evinde bulunan terzi Pazar günleri kapalı olup, diğer günlerde 08.30 – 17.30 saatleri arasında Polis Evinden yararlananların hizmetindedir.

 

Diyarbakır Polis Evi 4 yıldızlı otel konforunda misafirlerine hizmet vermektedir. Gerek Diyarbakır ilinde yaşayan, gerekse şehir dışından Diyarbakır iline gelen emniyet mensubu çalışanları ve misafirler için son derece güzel bir yaşam alanı sunan polis evi, her geçen gün hizmetlerine yenisini eklemektedir.

 

 


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Fiyat ve oda kaliteleri iyi fakat personelin ilgisizliğine ve suratlarındaki ifadelere anlam veremedim. Bu kadar somurtkan olunmaz. Özellikle resepsiyondaki arkadaş. Sanki zorla bu işi yaptırıyormuşsun gibi.

  2. Temizlik ve hijyen olarak gayet başarılı. Tesis yeni ve güvenilir bir yerde. Merkezi bir yerde olduğu için ulaşımı kolay. Yemek çeşitleri lezzetli. Tesiste çocuk park alanı da mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir