Home / Polisevleri / Çorum Polisevi
Çorum Polis Evi
Çorum Polis Evi

Çorum Polisevi

ÇORUM POLİS EVİ

Emniyet Teşkilatı çalışanları ve yakınlarının konaklamaları için kurulan Çorum Polis Evi, Çorum’un Bahçelievler konumunda, oldukça merkezi bir yerde bulunmaktadır. Bir aile ortamı havasında, kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlayan polis evi, uzun yıllardır hizmetlerini sürdürmektedir. Konaklama, restoran ve lokal hizmeti veren Çorum Polis Evinin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Telefon:  +90 364 224 10 09 – 55 20

Cep Telefonu: 0 505 318 19 09

Adres: İnönü Caddesi Emniyet Sokak No: 1 ÇORUM

 

Çorum Polis Evi Konaklama

Çorum Polis Evi, 4 oda ve 10 yatakla konaklama hizmeti vermektedir. Polis evinde konaklamak isteyenler için; 2 veya daha fazla yataklı odalarda, yatak kiralanabileceği gibi aile odası ve suit oda seçenekleri de bulunmaktadır. Aile odalarında çift kişilik yatak ve bir tane tek kişilik yatak bulunmaktadır. Suit odalarda ise çift kişilik yatak ve salon bulunmaktadır. İstenildiği takdirde, odalara çok cüzi rakamlarla ekstra yatak ilavesi de yapılmaktadır.  Odalarda; mini buzdolabı, televizyon ve elbise dolabı bulunmaktadır.

 

ODA VE YATAK SINIFLARI

 

EMNİYET MENSUBU

 

 

KAMU PERSONELİ

 

 

ONAYLI MİSAFİR ÜCRETİ

2 veya daha fazla yataklı odada tek yatak 24,00 TL 30,00 TL 48,00 TL
Aile Odası 60,00 TL 75,00 TL 120,00 TL
Suit Oda 72,00 TL 90,00 TL 144,00 TL
Ek Yatak 11,50 TL 14,50 TL 22,50 TL

 

Çorum Polis Evi  güncel fiyat bilgisi için Telefon: +90 364 224 10 09 – 55 20, Cep Telefonu: 0 505 318 19 09 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Çorum Polis Evi Restoran

Çorum Polis Evi Restoran kısmında, konaklayan misafirlere birbirinden lezzetli yemek seçenekleri sunulmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinde zengin menüsüyle hizmet veren restoran, aynı zamanda Çorum’a özgü yemek seçenekleriyle de misafirlerine değişik lezzetler sunmaktadır. Çorum’un meşhur taşlık kavurması, çorum köftesi, hasıda tatlısı ve gül burması, restoran kısmında sunulan özel yemeklerdendir.

Çorum Polis Evi Lokali

Çorum Polis Evi Lokali,  Çorum’a gelen emniyet çalışanları ve yakınlarının eğlenceli vakit geçirebilmeleri için hizmet vermektedir. Gün geçtikçe artan ihtiyaçlar göz önüne alınarak, lokalin daha iyi hizmet verebilmesi için, eski Bahçelievler Polis Karakolunun boşalan binasının lokal olarak kullanılması için çalışmalar sürdürülmektedir. Bakım ve onarım çalışmaları Belediye tarafından üstlenilmesi beklenilen lokalin, en kısa sürede hizmet vermesi planlanmaktadır.

 

Çorum iline görev icabı veya seyahat amaçlı gelen emniyet mensupları, yakınlarıyla beraber Çorum Polis Evinde konaklayabilir, restoran ve lokal hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Seyahat amaçlı Çoruma gelen emniyet mensupları için şehirde görülmesi gerekli alanlar da Polis Evine oldukça yakın mesafededir. Hattuşaş Antik Kenti, Çorum’a gelindiğinde gezilebilecek en güzel yerdir. Bununla beraber Çorum Ulu Camisi ve Çorum Kalesi gezilmeye değer yerlerdendir. Çorum’un doğal güzellikteki yerlerinden biri olan Kargı Yaylası ve Çatak Tabiat Parkı, hoşça vakit geçirilebilecek alanlardır. Çorum Polis Evine yakın mesafede bulunan bu yerlere rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır.

Çorum Polis Evi sadece Çorum iline gelip kalanlar için değil, seyahatleri sırasında Çorum ilinden geçen, emniyet mensupları ve devlet büyüklerini de ağırlamaktadır. Şu an için 3 katlı geçici binasında hizmet veren Çorum Polis Evinin, yakın zamanda, artan ihtiyaçlara uygun bir binada hizmet vermesi beklenmektedir. Özellikle konaklama kısmında; az olan oda ve yatak sayısı, rezervasyon yaptırmak isteyenler için bazı zamanlar sıkıntı yaratmaktadır. Gerek odaların arttırılması gerekse daha fazla hizmetin sunulabilmesi için, Çorum Polis Evinin daha büyük bir binada hizmet vermesi gerekmektedir.


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Yolunuzda düşerse gidebileceğiniz bir yer Çorum Polis evi en son 2 yıl kadar önce Devlet Hastanesi civarındaki geçici yerindeyken gitme imkanım olmuştu. Çorum ili gezilecek yerler arasınsa İskilip ve meşhur İskilip Dolması yemeğini öneririm.

  2. Son duyduğuma göre kalıcı olarak kapatılmış geçici hizmet binası ve şuan Çorum ilinde faaliyet gösteren aktif bir polisevi yer almıyor. Ben gittiğim zaman yani geçen yıl fiyatlar resmen bedavadan biraz pahalıydı. Yeni yer bakalım be zaman açılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir