Home / Polisevleri / Bursa Polisevi
Bursa Polis Evi
Bursa Polis Evi

Bursa Polisevi

BURSA POLİS EVİ

Bursa polis evi Uludağ yolu üzerinde bulunmaktadır. 2000 yılından beri hizmet vermektedir. Tesis bölgede Çekirge Tesisi olarak da bilinmektedir. Bir çok imkanlar sunan tesis gerek bölge halkı gerek tatile gelmiş kişiler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir.

BURSA POLİS EVİ ODA FİYATLARI

Bursa polis evinin kişi sayısı ve kişinin kamu personeli olma durumuna göre ücretlendirilmesi aşağıda verilmiştir.

ODA VE YATAK FİYATLARI MENSUP ÜCRETİ KAMU MENSUBU ÜCRETİ ONAYLI MİSAFİR  YABANCI KONUK ÜCRETİ YABANCI İPA ÜYE ÜCRETİ
2 Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak 24,00 30,00 48,00 €30 €20
Tek Kişilik Yataklı Oda 38,00 48,00 76,00 €45 €30
Çift Kişilik 2 Yataklı Oda 50,00 63,00 120,00 €55 €40
1 Double+ 1 Tek Yataklı Oda) 59,00 74,00 118,00 €65 €50
Suit Oda (1 Double Yataklı  Oda) 74,00 93,00 148,00 €75 €60

 

Bursa polis evinin otel bölümünde toplam 56 oda bulunmaktadır. Bu odalardan 12 tanesi suit odadır. 8 adet tek kişilik , 24 adet çift kişilik , 12 adet de 3 kişilik oda bulunmaktadır. Polis evinin otel kısmının toplam kapasitesi 114 kişidir. Otelde 24 saat oda servisi bulunmaktadır. Odalarda kablosuz internet, telefon, televizyon ve buzdolabı bulunmaktadır. Odalardaki duşlarda 24 saat sıcak su sağlanmaktadır. Çarşafları dilediğiniz zaman oda servisini arayarak değiştirebilirsiniz. Her gün odalarda temizlik yapılmaktadır. Odada durmak istiyorsanız temizlik istemediğinizi bildirebilirsiniz. Havlu,şampuan vb. eşyaları otel karşılamaktadır. Bunları yanınızda taşımanıza gerek yoktur.

Bursa Polis Evi Hizmetleri

 

 • Otel Hizmetleri
 • Restoran
 • Hamam
 • Sauna
 • Spor Salonu
 • Düğün ve Toplantı Salonu
 • Çamaşırhane
 • Terzi
 • Bay ve Bayan Kuaför

 

 

 

Bursa Polis Evi Restoran

Sabahları kahvaltı olarak açık büfe kahvaltı bulunmaktadır. Öğlenleri restoranda tabldot menü olarak yemek verilmektedir. Akşamları ise alakart olark ızgara verilmektedir. Profesyonell aşçı kadrosuyla ailenizle harika yemek yeme fırsatlarını Bursa polis evinde yakalayabiilirsiniz.

 

Bursa Polis Evi Kuaför Hizmeti

 

               Tesiste 1 adet kuaför ve 1 adet berber bulunmaktadır. İstediğiniz şekilde saçınızı kestirip yaptırabilirsiniz. Özellikle polis evinin düğün salonunda yapılan düğünlerde kadınlar polis evinin kuaförünü tercih etmektedirler. Profesyonel olarak her türlü işlemi yapmaktadırlar.

 

Bursa Polis Evi Spor Salonu, Hamam  ve Sauna

Tesiste 1 adet hamam 1 adet sauna ve 1 adet de spor salonu bulunmaktadır. Gün içerisinde sabah 9 dan akşam 5 e kadar diledğiniz saatlerde polis evinin bu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Bursa Polis Evi Toplantı Salonu

Toplantı salonu ilçede pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmıştır. Toplantı ve eğitimler için gerekli pek çok araç gereç ve teknolojik ekipman salonda bulunmaktadır. Projeksiyon makinesi, perde ve ses sistemi salon  tarafından sağlanmaktadır.

 

Bursa Polis Evi Düğün Salonu

Düğün salonu yüksek konuk kapasitesi ve lezzetli yemekleriyle çoğu çiftin tercih ettiği bir salondur. Verdiği kaliteye göre ucuz fiyatıyla bir çok insan polis evinin düğün salonunu kiralamaktadır. Yemekli ve içkili bir düğün düşünüyorsanız kesinlikle listenizde olması gereken bir yerdiir. Ayrıca yapılan düğün pastalarnı da çok beğenecceğinizi garanti ediyoruz.

Bursa Polis Evi Terzi ve Çamaşırhane

Tesisin içinde terzi ve çamaşırhane de bulunmaktadır. Özellikle şehri gezmek için gelmiş ve polis evinde misafir olan insanlar çamaşırhane çok kullanışlı olmaktadır.

İletişim

Telefon:+90 224 369 06 02 – +90 224 239 69 00

Cep Telefon:+90 505 318 16 45 – +90 505 318 16 55

Adres:Çekirge Mahallesi Selvinaz Sokak Nu: 11 Çekirge / BURSA

 


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

 1. Gayet kaliteli hizmeti var ve otellere gore cok ucuz herkese tavsiye ederim

 2. Manzara açısından harika bir polis evi. Pandemi dolayısıyla birçok imkanı kısıtlandırılmış durumdaydı. Şehre yakın oluşu gezebileceğiniz yerler açısından kolaylık sağlıyor. Temizlik orta düzeydeydi, daha iyi olabilirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir