Home / Polisevleri / Ağrı Polis Evi
Ağrı Polis Evi
Ağrı Polis Evi

Ağrı Polis Evi

Erzurum yolu üzerinde bulunan Ağrı Polis Evi tek yataklı, çift yataklı, üç yataklı, dört yataklı ve suit odalarla hizmet vermektedir. Polis evinde konaklayabilmek için emniyet teşkilatında görevli olmak, kamu personeli olmak ve onaylı misafir olmak gibi şartlar aranmaktadır.

Adres: Erzurum yolu üzeri, Özel Harekat Şube Müdürlüğü Karşısı Merkez/AĞRI

Telefon: 0472 215 29 76

Güncel fiyatlar için 0472 215 29 76 nolu telefonu arayınız.

Ağrı Polis Evi Fiyatları

49 oda ve 93 yatak sayısına sahip olan polis evinde tek ya da çift yataklı odalar 26 tl, aile odası 65 tl, suit oda 78 tl’dir. İlave yatak ücrete tabidir ve 15 tl’dir. Bu fiyatlar teşkilat mensupları için geçerlidir. Kamu görevlileri için fiyatlar tek kişilik oda 35 tl, aile odası 80 tl, suit oda 95 tl’dir. Odalarda 24 saat sıcak su hizmeti, internet gibi hizmetler bulunmaktadır.

Ağrı Polis Evi Restoran

Restoran bölümünden hem konaklayan misafirler hem de dışarıdan gelenler faydalanabilmektedir. Günde 3 öğün yemek çıkmakla birlikte self servis uygulaması bulunmaktadır. Restoran 19.30’a kadar uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Hafta sonları açık büfe kahvaltı ve ızgara çeşitleri bulunmaktadır. İsteyen kişiler belli ücret karşılığında restoranda yemek yiyebilirler.

Ağrı Polis Evi Lokal ve Oyun Salonu

Çeşitli hizmetleriye ön plana çıkan polis evi konaklayanların ve emniyet mensupları kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve sosyalleşebilmeleri için lokal ve oyun salonu kurmuşlardır. Kütüphane olarak da kullanılabilen bu salon sakin ve huzurlu bir ortamdadır. Satranç, tavla, bilardo gibi oyunlar bulunmaktadır. Lokal bölümünde digitürk yayınları da yapılmaktadır.

Ağrı Polis Evi Pastane

Konaklayan kişiler için pasta, tatlı, sıcak-soğuk içecek servisiyle hizmet etmektedir. Kişilerin güzel vakit geçirebilmesi için ev ortamı yaratılmıştır. Siparişe göre farklı hizmetler de verilebilmektedir.

Ağrı Polis Evi VIP Protokol Salonu

Emniyet mensubunun özel toplantılarına yönelik olan VIP salonu gürültüden uzak bir ortamda rahat bir çalışma alanı sunmaktadır. 20 kişilik toplantı salonu ve ayrı bölümde oturma grubu ve televizyon vardır.

Ağrı Polis Evi Spor Salonu ve Sauna

Spor salonu ve sauna için hem konaklayanlar hem de dışarıdan misafirler alınmaktadır. Kayıt için önceden görüşülmesi gerekmektedir. Çünkü Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri erkekler, Salı, Perşembe, Cumartesi kadınlar yararlanabilmektedir. Teknolojik aletlerin kullanıldığı spor salonunda fitness için gerekli bütün aletler bulunmaktadır. Vücut geliştirme, sıkılaşma, zayıflama gibi etkinlikler profesyonel hocalar yardımıyla program yapılarak uygulanmaktadır.

Ağrı Polis Evi Kuaför

Erkek ve kadınlara özel olan Ağrı Polis Evi kuaförü saat 10.00-19.00 arası hizmet vermektedir. Güleryüzlü hizmet ve işinde kaliteli personel tarafından konuklar ücret karşılığı her türlü ihtiyaçlarını giderebilmektedir.

Ağrı Polis Evi Futbol Sahası

Konukların streslerini atabilmeleri için kullandıkları mekanlardan birisi de futbol sahasıdır. Üzeri kapalı olan bu saha geniş bir alana yapay çimler üzerine kurulmuştur. Teşkilat mensupları maç organizasyonlarını genellikle burada yapmaktadır.

Ağrı Polis Evi Otopark

Kapalı ve açık otopark hizmeti bulunan Ağrı Polis Evi, konukların araçlarını gönül rahatlığıyla bırakabilecekleri bir mekan yapmışlardır. Araçlar 7/24 kamera sistemiyle takip edilmektedir.

Ağrı Polis Evi Çay Bahçesi

Yaz aylarında özellikle temiz havada vakit geçirmek isteyenler için açık alanda çay bahçesi bulunmaktadır. Konforlu bir ortam oluşturulan bahçede konukların dinlenebilmeleri için bütün imkanlar sağlanmıştır.

Ağrı Polis Evi Hizmetler

Restoran

Lokal

Oyun Salonu

Pastane

Protokol Salonu

Spor Salonu

Sauna

Kuaför

Futbol Sahası

Otopark

Çay Bahçesi


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

2 Yorumlar

  1. Fiyatına göre konfor şartları gayet güzel. Güvenli bir şekilde konaklayabilir, yok üzerinde dinlenip birşeyler yiyip içebilirsiniz. Kaldığımız odada yataklar biraz eskiydi ama sanmıyorum tüm odalar aynı olsun. Temizlik kısmı ise ortalamaydı. Otellerden iyi bence Ağrı’da Polisevinde konaklamak fiyat performans açısından.

  2. Modern, fiyat olarak uygun ve pandemi döneminde kalınabilinecek güvenli bir yer. Restaurant kısmı eskiden kötüydü ama son zamanlarda düzelttiler gerçekten. Ağrı’da konaklayacak yer arayan meslektaşlarıma öneririm gönül rahatlığı ile. Personeli iyi insanlardır ve imkanları zorlayarak ellerinden geleni yaparlar sizler için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir