Home / Polisevleri / Afyon Polis Evi
Afyon Polis Evi
Afyon Polis Evi

Afyon Polis Evi

AFYON POLİSEVİ

İzmir yolu 9.km’sinde olan Afyon Polis Evi polis teşkilatı haricindeki kişileri kabul etmemektedir. Sivil kişilerin konaklayabilmeleri için yanlarında mutlaka teşkilat mensubu kişileri götürmeleri gerekmektedir, yada Onaylı Misafir statüsünde olmaları gerekmektedir.

Polis evi Afyon Kalesi, Ulu Camii ve Arkeoloji Müzesine yakın olup turistik amaçlarla gelen teşkilattaki kişilerin de beklentilerini karşılamaktadır.

Adres: İzmir yolu 9. km Afyon

Telefon:  0272 252 54 54

Güncel fiyat bilgisi için 0272 252 54 54 numaralı telefonu arayınız.

Afyon Polis Evi Fiyatları

Teşkilat mensubu ve yakınları dışında misafir kabul etmeyen polis evinin fiyatları uygundur. Tek/çift kişilik oda 24 tl, aile odası 60 tl, suit oda 72 tl’dir. Suit odanın içerisinde çift kişilik yatak ve salon bulunmaktadır. İlave yatak ücreti ise 12 tl’dir. 12 oda ve 27 yatağa sahip olan misafirhane kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Afyon Polis Evi Restoran

Afyon Polis Evi’nde toplam 3 tane restoran bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi 120 kişilik kapalı yemek salonu, ikincisi 60 kişilik kapalı yemek salonu ve sonuncusu da 300 kişilik açık alan yemek alanlarıdır. Bu restoranlarda düğün organizasyonlarından, toplantı organizasyonlarına kadar her türlü aktivite yapılabilmektedir. Güvenilir ve aktif bir aşçı-personel ekibine sahip olan restoran konuklarına en iyi hizmeti vermektedir.

Afyon Polis Evi VIP Salonu

Özel günler için yapılan VIP salonu 20 kişilik kapasiteli olup misafirlerin sakin görüşmeler yapabilmesi için sesten uzak bir mekandadır.

Afyon Polis Evi Kafeterya

Birçok farklı bölümleriyle konuklarına hizmet sunan Afyon Polis Evi, kafeterya hizmetiyle de müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Kafeterya 30 kişilik kapasiteye sahiptir ve nezih bir mekandadır.

Afyon Polis Evi Çamaşır ve Ütü Hizmetleri

Her zaman konuklarının rahatlığını düşünen polis evi çamaşır ve ütü hizmetleriyle konukların her türlü kıyafetlerini yıkayıp, kurulayıp ütüleyerek onların hizmetine sunmaktadır. Profesyonel ve hızlı ekibiyle çamaşırlar en kısa sürede konukların eline ulaşabilmektedir.

Afyon Polis Evi Tenis Kortu

Konukların sosyalleşmeleri için polis evi geniş bir alana tenis kortu inşa ederek onların hem vakit geçirmeleri hem de eğlenmelerini sağlamaktadır. Bunun yanında bir de piknik alanı bulunmaktadır ve isteyen konuklar yeşillikler içinde, eşsiz güzellik dolu alanda pikniklerini yapabilirler.

Afyon Polis Evi Park Yeri

Konukların araçlarını rahatlıkla bırakabileceği park alanları mevcut olup 7/24 güvenliği kameralarla sağlanmaktadır. Otoparka dışarıdan herhangi bir araç alınmamaktadır.

Afyon Mini Halı Saha

Teşkilatın daha iyi kaynaşması ve aktif olabilmesi için polis evinin yanında ufak bir halı saha bulunmaktadır. Yapay çimlerden oluşan bu sahada takımlar oluşturularak maçlar yapılabilmektedir.

Afyon Polis Evi Düğün Salonu

Restoranlar haricinde ayrı bir düğün salonu olmayan polis evinde, restoranlar düğün salonu olarak kullanılabilmektedir. Anlaşma yapıldığı takdir kuruyemiş, yemek ve çeşitli ikram gibi hizmetler de sunulmaktadır. Personeller kaliteli olup konuklara iyi hizmetler vermektedir.

Afyon Polis Evi Spor Salonu

Birçok aleti barındıran spor salonu konuklarına iyi bir hizmet verebilmek amacıyla uzman ve güleryüzlü hocalarıyla hizmet vermektedir. Kişiye özel programlar, diyetler yapılabilmektedir. Aylık üyelik gibi imkanları da mevcuttur.

Afyon Polis Evi Kuaför

Bay-bayan kuaförleriyle hizmet veren bu bölüm haftanın her günü saat 17.00’ye kadar açık bulunmaktadır. Konuklar bu hizmetle enerjik bir görünüme sahip olmakta birlikte kendilerini iyi hissedeceklerdir. 

Afyon Polis Evi Hizmetleri

Düğün Salonu

Mini Halı Saha

Park Yeri

Tenis Kortu

Piknik Alanı

Çamaşır ve Ütü Hizmetleri

Kafeterya

VIP Salonu

Restoran

Mescit

Spor Salonu

Bay-Bayan Kuaför

Jeneratör

Afyon Polis Moral Eğitim Merkezi

Afyon polis moral eğitim fiyat bilgisi aşağıdaki gibidir. Teşkilat mensubu ve kamu personeli için indirimli fiyat uygulanmaktadır. (Fiyatları telefonla arayarak güncel miktarı teyit ediniz.)

Suit Oda  ;

Teşkilat Mensubu ve Kamu Personeli : 100 Tl 

Misafir                                                          : 200 Tl

Aile Odası ;  

 Teşkilat Mensubu ve Kamu Personeli : 85 Tl 

Misfir                                                           :  170Tl

Ayrıca Tesiste bulunan Hamam,Sauna,Yüzme Havuzu,Spor salonu kullanım bedeli 16 TL’dir.


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

Bir yorum

  1. Odalar temizdi fakat bina bakımsız durumda. Banyolar temiz ama eskiydi. Gece dinlenmek icin kullanılabilir konumu alışveriş merkezine yakın yürüme mesafesinde ama tesisin alanı yetersiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir