Home / Polisevleri / Adıyaman Polis Evi
Adıyaman Polis Evi
Adıyaman Polis Evi

Adıyaman Polis Evi

Adıyaman Polis Evi

Adıyaman’ın merkezinde bulunan polis evi konaklama, spor, restoran gibi birçok hizmeti içinde barındırmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetler verilmektedir. Coğrafi konumdan dolayı güzel bir yerde bulunan polis evi, gezi ve iş dolayısıyla gelenler için de konuklama imkanı sunmaktadır.

Adres: Siteler mh. Atatürk Bulvarı No: 425 Merkez/ADIYAMAN

Tel no: 0416 225 04 71

Cep Telefonu +90 505 318 02 30

Adıyaman Polis Evi güncel fiyatlar için 0416 225 04 71 numaralı telefonu arayıp bilgi alınız.

Tek kişilik, iki kişilik, aile odası ve ilave yatak seçenekleriyle hizmet veren polis evinde gerekli olan bütün eşyalar ve klima mevcuttur. 22 oda ve 46 yatak bulunan polis evinde sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri gibi hizmetler de ek ücrete tabi olarak hizmete sunulmaktadır. Tek kişilik ya da çift kişilik oda 24 tl, aile odası 60 tl, suit oda 72 tl’dir. İlave yatak istenildiği zaman da 12 tl ek ücret alınmaktadır.

Adıyaman Polis Evi Restoran

Polis evinde kalan konukların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olan restoran, 250 kişilik misafir kapasitesine sahiptir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemekleri de bu restoranda olmaktadır. Sabah kahvaltısı 07.30-9.00, öğle yemeği 12.00-14.00, akşam yemeği 17.00-21.00 saatlerindedir. Yaz ve kış dönemlerinde ayrı hizmet vermek üzere 2 adet restoran bulunmaktadır. Yaz restoranı düğün salonu olarak da hizmet verebilmektedir. Kahvaltı ve diğer öğün yemekleri ücrete tabi olduğundan dolayı fiyatlar yemek çeşitlerine göre farklılık göstermektedir.

Adıyaman Polis Evi Pastane

Konuklar için günlük olarak özenli bir şekilde üretilen ürünler hizmete sunulmaktadır. Alkolsüz, sıcak-soğuk içecek servisleri de yapılmaktadır. Akşam 23.00’a kadar hizmet veren pastanede tatlı ve yaş pastadadan diğer ürünlere kadar her şey mevcuttur. Ailelerin rahatça vakit geçirebilmeleri için çocuk oyun parkı bulunmaktadır.

Adıyaman Polis Evi Kuaför Salonu

Her türlü saç-bakım ve diğer ihtiyaçların yapıldığı, tecrübeli kuaförlerin hizmet verdiği bu bölüm konuklar için rahatlama merkezidir. Bay-bayan olmak üzere ayrı kuaför salonları bulunmaktadır. Bayan kuaförü her gün 20.00’ye kadar, erkek kuaförü 17.00’ye kadar hizmet vermektedir.

Adıyaman Polis Evi Terzi Hizmeti

Konuklayan kişilerin acil terzi ihtiyaçlarını gidermek için oluşturulan bu bölüm, uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Ayrıca çalışan personellerin elbise dikimi de buradan gerçekleştirilmektedir. Pazar günü hariç her gün saat 17.00’ye kadar çalışmaktadır.

Adıyaman Polis Evi Spor Salonu

Teşkilat mensuplarının faydalanabilmeleri amacıyla kurulan spor salonu,  her türlü spor aletini içinde barındırmaktadır. Uzman spor hocasıyla konukların orada bulunduğu sürece spor programlarını da yaparak katkıda bulunmaktadır. Üstelik bay-bayan konuklar için hocalar ayrıdır. İsteyen kişiler belli zamanlarda gelip sporlarını yapabilirler.

Adıyaman Polis Evi Sauna

Günlük hayattaki yorgunluğu atabilmek ve rahatlamak için gidilebilecek en güzel yer saunadır. Misafirlerine bu imkanı da sunan Adıyaman Polis Evi kaliteli ekibiyle hizmet vererek kalitesini arttırmaktadır.

Adıyaman Polis Evi Düğün Salonu

Yaz ve kış olmak üzere 2 adet düğün salonuna sahip olan Adıyaman polis evi, teşkilatın düğünlerini kaliteli ve hesaplı bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır. Ayrıca düğün yemeği, ikramlar gibi paket şeklinde anlaşmalar da mevcuttur. Yine bu yemeklerin, ikramların yapılabilmesi için sertifikalı aşçı ve personeller bulunmaktadır. Eşsiz bir güzelliğe sahip olan bu salonda gönül rahatlığıyla düğün programları yapabilirsiniz. Büyük bir toplantı düzenlenecekse düğün salonu toplantı salonu olarak çevrilerek hizmete sunulmaktadır.

Adıyaman Polis Evi Hizmetleri

Restoran

Pastane

Kuaför Salonu

Terzi

Spor Salonu

Sauna

Düğün Salonu

Oyun Parkı

Adıyaman Polis Evi Fiyatları

Adıyaman Polis evin de kalacak misafirlerin ödeyeceği ücret mevcut konaklama fiyatlarının oldukça altındadır. Teşkilat mensubu üyelerin ayrıca indirimli konaklaması mevcuttur. 

2020 Adıyaman Polisevi fiyatları ile ilgili güncel bilgiyi ve rezervasyonu 0416 225 04 71 telefon numarasından öğrenebilirsiniz.


Hakkında Polisevi

Kontrol Et

lara-polis-kampi-2

Lara Polis Kampı

Antalya’da bulunan ve yaz tatili için vazgeçilmezlerden olan Lara Plajı’nda denize sıfır konumlandırılan bir tesis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir